Accueil » Zvířata » Tento pes bez srsti je napaden blechami, jeho proměna je působivá

Tento pes bez srsti je napaden blechami, jeho proměna je působivá

Tento pes v nejhorším stavu a bez srsti je napaden blechami, jeho proměna je působivá

Stejně jako lidé mají i zvířata někdy obtížné životní podmínky. Mohou se ocitnout ve velmi nepříjemných stavech. To je případ tohoto třináctiletého psa! Všimla si ho organizace RSPCA. Pojďme se s jeho velmi zajímavým příběhem seznámit trochu podrobněji.

Bobby: Pes, který byl v kritickém stavu

Byl v Anglie že náš příběh se odvíjí. Úředníci Královské společnosti pro prevenci krutosti vůči zvířatům jako obvykle odvádějí svou práci. Inspektor Anthony Jones se případem psa podrobně zabýval.

Byl v ve městě Birkenhead se agent RSPCA setkal s Bobbym.. Zvíře už není tak mladé. Ve skutečnosti se teriér dožil již více než 12 let. Anthonyho vzhled psa okamžitě šokoval.

Proměna psa bez srsti a bez blech je působivá.Zdroj: Capture Instagram

Bobbymu skutečně nezbyly téměř žádné vlasy. Dokonce bychom mohli říct, že… že pes neměl na většině těla žádnou srst.. Teriéři mají poměrně jemnou a hedvábnou srst.

Při bližším zkoumání bylo zjištěno, že za nedostatek srsti na psovi mohou blechy. A astronomické množství černých teček pokrývaly kůži zvířete. To zřejmě naznačovalo, že blechy tráví čas okusováním Bobbyho. Třináctiletý teriér měl velké bolesti.

Akce RSPCA v péči o Bobbyho

Za prvé je třeba poznamenat, že Bobbyho pán udělal, co bylo v jeho silách. Bohužel však ztratil naději. Myšlenka na eutanazii psa už majitele napadla.. Naštěstí se situace ujala RSPCA.

Díky RSPCA se psovi dostalo kompletní léčby, aby se jeho stav zlepšil. Vše samozřejmě začalo ošetření zvířete. Tím již odstraníte většinu blech, které psa požíraly. Pes se již po umytí cítil mnohem příjemněji.

Tento pes v nejhorším stavu a bez srsti je napaden blechami, jeho proměna je působiváZdroj: Capture Instagram

Odčervení psa je také nezbytným krokem k zajištění zdravého psa. Na druhou stranu, Bobbyho nehty byly také v nešťastném stavu. což mu často způsobovalo poranění polštářků tlapek. Proto bylo o zvířecí tlapky také postaráno. To se provádělo proto, aby se zvíře cítilo co nejpohodlněji.

Pes byl nutně infikován. Jakmile se dostal do centra, RSPCA poskytla Bobbymu veškerá nezbytná ošetření k jeho dezinfekci. Nyní se začalo ukazovat, že teriéra se dařilo stále lépe a lépe..

Život psa po zásahu agentů RSPCA

Po vyčištění a ošetření byl Bobby nadšený. Pes byl v pořádku spal nerušeně poprvé po dlouhé době. Takže už netrávil čas škrábáním ve snaze zbavit se blech, které ho pronásledovaly.

V současné době je Bobby velmi šťastný pes. Nyní žije ve velmi teplém domově, kde si hraje, jí a pohodlně spí. Je také v domě s dalšími psy, což mu prostředí ještě více zpříjemňuje.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.