Accueil » Zvířata » Tento kocour je v šoku, když vidí tančit 3 ženy, veselé video jeho reakce

Tento kocour je v šoku, když vidí tančit 3 ženy, veselé video jeho reakce

Tento kocour je v šoku, když vidí tančit tyto 3 ženy, veselé video jeho reakce

Reakce našich domácích mazlíčků na každodenní události nás vždy ohromí! Na sociální síti TikTok bylo zveřejněno video kočky Mariashy Pinchuk. Původně majitelka a její přátelé vůbec neměli v úmyslu natáčet kočku. Chtěli pouze natočit taneční video. Sekvence se však ukázala jako velmi vtipná! Více si o něm můžete přečíst na následujících řádcích!

Kočka Mariasha Pinchuk volá o pomoc s videem svých dcer!

Mariasha Pinchuk je majitelkou kočky Puma. V poslední době se spolu se svými dvěma přítelkyněmi snaží. natočit video taneční video ke sdílení na TikToku.

V důsledku toho mladé ženy použily k nahrávání videa smartphone. Na stránkách . neměly tušení. co se stane po dokončení instalace. Všimněte si, že kočka byla v té době poblíž.

Přečtěte si více
Tato kočka každý den navštěvuje hrob paničky, která zemřela před rokem

Každý z nich zaujal své místo a držel se za ramena. Pak začali tančit. Tento tanec spočíval v tom, že každý účastník skákal dopředu jeden po druhém.

Tento kocour je v šoku, když vidí tančit tyto 3 ženy, veselé video jeho reakce.Zdroj: Capture Instagram

V určitém okamžiku, se ke kameře přiblížila kočka domácí ještě během natáčení. A jeho reakce byla k popukání a téměř schovával choreografy. Oči měl doširoka otevřené údivem.

Reakce uživatelů internetu na Pumovu reakci!

Všichni se divili, co přimělo tuto kočku k takové reakci. Není jasné, zda to byla píseň, tanec nebo obojí, co způsobilo toto chování. V každém případě, kočka byla zřejmě vyděšená..

Kočka se právě dvakrát otočila, aby se podívala na choreografy. Je vidět, že je úplně vyděšený když se otočí do kamery. Jeho oči zůstávají po celou dobu doširoka otevřené.

Přečíst
Milujete svou kočku? Pak jí nikdy nedávejte toto krmivo!

Někteří uživatelé internetu tvrdí, že tato kočka volala o pomoc. Bylo to, jako by jeho oči mluvily za něj a volaly o pomoc. Byla to nečekaná a zábavná reakce.

Interpretace uživatelů internetu o výrazu obličeje tohoto zvířete jsou četné. Jeden člověk dokonce poznamenal, že „kočka doslova křičela o pomoc svýma očima“.. V každém případě se všichni, kdo video viděli, začali smát.

Kočičí video se stalo virálním!

Video se stalo virálním. To, co skutečně zajistilo úspěch, byl postoj Pumy, a ne tanec Mariashy Pinchuk s jejími přáteli. Kočičí chování bylo velmi vtipné. Její pohled byl velmi výrazný. Kočka pobavila celou galerii. Zdálo se, že se bojí svých tančících přátel.

Majitelka kočky Mariasha byla také překvapena reakcí své kočky Pumy. Řekla, že „Kočičí improvizované dovádění vždycky zvedne náladu. Jsem ráda, že se nám podařilo vykouzlit lidem úsměv na tváři.. Je proto potěšena, že toto video všechny pobavilo.

Chcete-li si přečíst
Tato kočka utekla z přepravky a uvízla pod kolejemi metra

@mariashapinchuk @Юліана Котис @Oleh Abramov #ре #путінхуйло🇺🇦💙💛 #кітукраїнець ♬ původní zvuk – Grace Olivia

Pokud si chcete přečíst více podobných článků, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.