Accueil » Zvířata » těchto 6 plemen je ideálních pro malé prostory

těchto 6 plemen je ideálních pro malé prostory

Domácí zvířata nám neustále přinášejí lásku a radost. Kočky, které jsou tak láskyplné a jedinečné, jsou výjimkou. Nezávislé i přítulnésnižují naše utrpení o polovinu.

Mezi všemi plemeny kočekjsou i taková, která nerostou. Pro majitele těchto koček je to hlavní kritérium výběru. S pocitem, že máte dítě, bez nepříjemností s plenami a lahvemi, jste opravdu rádi, že je máte doma. Zvlášť když máte k dispozici malou garsonku!

Pokud se chcete dozvědět více informací o těchto krásná zvířátka, Dnes vám představíme šest kočičích rodokmenů, o kterých byste měli vědět:

Přečtěte si více
Pes: 5 znaků, že se cítí milován a naplněn

Singapur

V knihách rekordů mají tyto kočky zvláštní titul: maličké. Díky svým svalnatosti a síle, překonávají všechna nebezpečí. A co víc, jejich kožešina Velmi krátká a hedvábná, je snadno rozpoznatelná. A to z dobrého důvodu: obvykle je béžová nebo hnědá. Co se týče jejich očí, mohli byste se v nich utopit. Často jsou zelené nebo jantarové.

Objevte 6 plemen malých koček, které jsou ideální pro malé prostoryZdroj: Capture Instagram
Munchkin

Tři jablka vysoká, tyto kočky mají malé tlapky. Díky tomu si cení potulování se v malých prostorách. Pozor, rádi se nadýchají čerstvého vzduchu v zahradách a na balkonech. Neublíží ani mouše, natož myši, a děti je milují!
Objevte 6 plemen malých koček, která jsou ideální pro malé prostoryZdroj: Capture Instagram

Minskin

Hyperaktivní, hráči, měkkéx, Vzhledově mají tyto kočky jen samé přednosti. Znepokojující je však skutečnost, že mají velmi málo srsti. Nenechte se zmást vzhledem, jsou to velkolepí společníci na cesty.

Objevte 6 plemen malých koček, která jsou ideální pro malé prostoryZdroj: Capture Instagram
Korat

Tyto kočky pocházejí z Koratu v Thajsku a mají pověst koček, které si s vámi rády zahrávají. Když zrovna nemručí, aby se s vámi mazlily, nebo nezůstávají po vašem boku, soutěží ve vynalézavosti, aby poškádlily vaši zvědavost. Protože nemají rády slunce, raději se potulují kolem vaší postele nebo pohovky! Pozor na chlupy v peřinách!

Přečtěte si více
Jak nebezpečné je pro vaši kočku jíst šváby? Tady je to, co říkají odborníci

Objevte 6 plemen malých koček, které jsou ideální pro malé prostoryZdroj: Capture Instagram
Balijci

Aura těchto koček je opět předchází. Jsou rozpustilé a přijdou vás pobavit, když vycítí, že se cítíte sklesle.

Objevte 6 plemen malých koček, která jsou ideální pro malé prostoryZdroj: Capture Instagram
Devon Rex

Tento kabát s malé kudrlinkyJsme jejími velkými fanoušky. Na druhou stranu, tyto kočky mají XXL oči a uši. Váží do 4 kg a lze jej snadno přenášet v jedné ruce.
Objevte 6 plemen malých koček, které jsou ideální do malých prostorůZdroj: Capture Instagram

Na rozdíl od psů kočky nepotřebují mnoho, aby byly šťastné!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.