Accueil » Horoskop » tato uklízečka si vydělá 56 eur za hodinu práce… v oblečení Eve

tato uklízečka si vydělá 56 eur za hodinu práce… v oblečení Eve

Na přání svých klientů pracuje tato uklízečka zcela svlečená. Doufá, že tímto způsobem zvýší svůj příjem tím, že vyhoví tomuto konkrétnímu požadavku, který se mnohým může zdát šokující. Tato praxe není pro dotyčnou osobu bez rizika.

„Rád jsem nahý

Lottie, 32 let, je jiný druh uklízečky. Její zvláštností je, že svou práci dělá úplně nahá. Tato praxe se zrodila z touhy jejích klientů vidět ji pracovat v jejím Evině oblečení. Na tuto nabídku přistoupila z finančních důvodů, ale nejen z nich. Říká, že od té doby, co pracuje nahá, si vydělá lépe, ale také nás ujišťuje, že tím uspokojuje svou touhu „poznávat nové lidi a zkoušet nové věci“.

„Vždycky hledám způsoby, jak si přivydělat, a líbí se mi být nahá, tak jsem si řekla, že to zkusím,“ řekla. A dalo by se dokonce říci, že si z toho dělá kariéru, protože se tomuto podnikání věnuje od roku 2017. Lottie uklízí domovy svých klientů nahá už téměř šest let. Za ty roky nashromáždila několik tisíc eur, a to díky vysoké výši svých honorářů.

„Jeden z mých klientů, ke kterému jsem šla třikrát, měl nejšpinavější dům, jaký jsem kdy v životě viděla. Ale když jsem přijela, nechtěl, abych ho uklízela. Nebyl děsivý ani zvrhlý, chtěl jen společnost,“ svěřuje se. Lottie však neskrývá některé excesy, s nimiž se za šest let své práce setkala.

Pracovat nahá má své výhody

Někdo by se mohl ptát, proč se tato mladá žena rozhodla pracovat nahá. Kromě finančního hlediska Lottie říká, že s nahotou nemá žádné problémy. Její klienti jsou sami naturisté a rádi se dívají na to, jak uklízí nahá.

Neskrývá však, že někteří lidé si přáli více. „Je dost lidí, kteří jsou děsiví jako muži, kteří předpokládají, že dostanou něco jiného než úklid. Je jasné, že jsem tam jen proto, abych uklízela, ale řeknou, že jiné uklízečky byly striptérky nebo jim dělaly masáže. Peníze mi určitě pomohly. Nedělala bych to, kdybych za to nedostávala tolik peněz,“ vysvětlila Lottie.

Rostoucí praxe

Koronavirus: Nikki Beltonová, nahá hospodyně, je zaplavena žádostmi https://t.co/0e4RvVpmM6.

– CNEWS (@CNEWS) 29. září 2020

Zdá se, že Lottie není první, kdo měl tento nápad. V Jihoafrické republice nabízí podobné služby společnost Natural Company. Založil ji Jean-Paul Reid, 29letý muž, který byl původně nezaměstnaný. Jako pracovníky pro domácí služby již zaměstnala 75 mužů a žen. Tito lidé se specializují na opravy počítačů, instalatérské práce, úklid a zahradnické práce.

„Každý den dostávám podezřelé žádosti, nemocné lidi, ale své zaměstnance chráním. Věci jsou jasné: žádný sex, ať se děje, co se děje,“ říká Jean-Paul Reid. Podnikatel plánuje v budoucnu rozšířit služby své společnosti, přičemž nevylučuje „nemravné žádosti“. Jsme v současné době svědky zobecnění tohoto trendu?

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.