Accueil » Zvířata » tato odvážná kočka skočila do tlamy krokodýla.

tato odvážná kočka skočila do tlamy krokodýla.

Obsah

Výkon odvážná kočka kteří měli neuvěřitelnou příležitost získat nějaké jídlo. Ale o nebezpečí, které mu hrozí, nepřemýšlel. A tak se rozhodl vstoupit do krokodýlí tlamy, aby získal jídlo… Tím se proslavil na sociálních sítích. Skutečně byl natočen a video se pak rychle rozšířilo na sociálních sítích.

Záběry zanechaly vlnu komentářů:

Někteří uživatelé internetu o pravdivosti videa pochybovali, jiní mu tleskali. kočičí odvaha. Zvláště pak obratnost, s níž dosáhl svého cíle bez jediného škrábnutí.

Na snímcích, které sdílí uživatel Instagramu @swiss_catstagram, tak můžete vidět, jak, kočka se opatrně přiblíží ke krokodýlovi, aby ho abyste získali kus masa. Krokodýl se pak trochu pohne, aby kočku vyděsil. Kočka však svůj úkol dokončí a vezme krokodýlovi jídlo z tlamy.

Tváří v tvář takovému výkonu, kocour a jeho dovednosti byly oceněny na sociálních sítích. I když byl jeho čin nebezpečný, protože chtěl získat potravu, někteří říkali, že se kočka odvážila, protože měla „7 životů“, jak se o těchto zvířatech obecně věří.

Video: Tato odvážná kočka skočila do tlamy krokodýlaZdroj: Capture Instagram

„To je velmi statečné“, „když máš 7 životů a nevíš, co máš dělat“, „to je výkon“, „to nemůže být pravda“, „protože lidé žijí déle než kočky“, „normální kotě z Ohia“, „kamarádi mu nebudou věřit“, „jediný důvod, proč je v pořádku, je ten, že krokodýlovi chybí část spodní čelisti“, „nejstatečnější kočka, jakou jsem kdy viděl“, to jsou jen některé z komentářů k tomuto výkonu.

Podívejte se na video níže:

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme nahlédnout do naší kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.