Accueil » Zvířata » Tato kočka se stala vůdkyní těchto jehňat, jsou nerozlučná! Dojemné video

Tato kočka se stala vůdkyní těchto jehňat, jsou nerozlučná! Dojemné video

Tato kočka se stala vůdkyní těchto jehňat, jsou nerozlučná! Dojemné video

Steve je roztomilý zrzavý kocour, který žije na Novém Zélandu. Na rozdíl od ostatních tvorů svého druhu vede poněkud překvapivou existenci. Místo toho, aby trávil čas s ostatními kočkovitými šelmami, dává přednost společnosti stáda jehňat! Má k tomu však přesný důvod! Hned vám ho prozradíme!

Tato kočka a toto stádo jehňat se stali dobrými přáteli!

Steve je členem rodiny žijící na Novém Zélandu. V této zemi je počasí v zimě obzvlášť drsné. Amanda, kočičí panička, se proto ujala. rozhodnutí schovat své stádo jehňat před zimou.

Právě zde si mladá žena všimla nové chování u své kočky. Kočka se začala přibližovat k jehňatům. A začalo se mezi nimi vytvářet silné pouto.

Přečtěte si více
Tento pes odmítá nechat kočku na pokoji, když se jejich pán dozví proč, je beze slov

Podle Amandy si kočka a jehňata zvykli trávit čas společně uvnitř. V důsledku toho se rychle stali dobrými přáteli. Jakmile zima skončila, nastal čas, aby stádo vyrazilo ven.

Amanda si však všimla, že si její kočka vypěstovala zvyk chodit ven z domu. Začala se tomu divit, protože Steve dříve chodil ven jen zřídka. Mladá žena pak udělala objev když se podívala z okna.
Tato kočka se stala vůdkyní těchto jehňat, jsou nerozlučná! Dojemné videoZdroj: Capture Instagram

Steve je vůdcem stáda jehňat!

Amanda konečně dostala odpovědi, když si všimla, že Steve často venku. Ve skutečnosti kočka trávila s jehňaty čas, i když byla venku. A radost malého chlupatého klubíčka byla v těchto chvílích vidět z dálky.

Mimochodem, kočka se skutečně stala jakousi vůdcem stáda. Jehňata skutečně následovala kočku. Dokonce kopírovala každý kočičí pohyb.

Přečtěte si více
Neuvěřitelné video této ženy, která našla svého psa po strašlivém tornádu

Amanda si brzy uvědomí, že je nyní obtížné oddělit Steva od stáda jehňat. Navíc mezi nimi vzniklo nepopsatelné pouto. Noví přátelé dělají většinu věcí společně.

Ale vždycky je tu výjimka. Když je čas na láhev nebo jídlo. Kočka stojí kousek stranou a trpělivě čeká, dokud není jídlo hotové.

Kočka: Steve je nadšený!

Amanda nemohla uvěřit svým očím. Netušila, že se něco takového může stát. Přesto byla šťastná, protože se to všechno stalo díky jejímu rozhodnutí. Jediné, na čem jí záleží, je štěstí její kočky..

Steve pokračuje v životě vůdce se stádem jehňat. Kocour očividně miluje to, co dělá, a zdá se, že ho jeho přátelé poslouchají. Chlupatá koule si našla kamarády, se kterými může trávit čas. V každém případě se kocour cítí dobře ve své kůži a šťastnější než kdy jindy.

Přečtěte si více
Žena vzala svou „kočku“ k ošetřovateli, který pak zavolal policii

pic.twitter.com/wkmKtlWRpB

– nelimar (@nelimar165) 18. března 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Přečtěte si více
Tento veterinář zpanikařil, když vyšetřoval tohoto psa, zavolal přímo policii

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.