Accueil » Zvířata » Tato kočka přijde domů plná rtěnky, konečně pochopí proč

Tato kočka přijde domů plná rtěnky, konečně pochopí proč

Tato kočka přijde domů plná rtěnky, konečně pochopili proč

Bílá kočka jménem Cotton Candy se objevila v jeho domě s obličejem plným rtěnky. To způsobilo rozruch mezi uživateli internetu. Kočka patří Arivanovi, 54letému muži, který žije ve Florianópolisu na jihu Brazílie. Bude muset dlouze vysvětlovat, proč přišel se značkami. „nevěry“…

„Moje kočka dnes přišla do mého domu takhle. Zřejmě, máme milovníka koček v naší ulici,“ popisuje uživatel Nabo92 ve zprávě zveřejněné minulý víkend. Na obou fotografiích je zvíře vidět z různých úhlů. A s četnými stopami po rtěnce na čele, krku, nose a tvářích.

Uživatelé internetu se příběhu této kočkovité šelmy hodně smáli. Někteří z nich zanechali následující komentáře: „Kočky dávají najevo, že mají milence“, „Něčí matka byla opravdu opilá“, „Je to nedávný trend TikToku, na TikToku můžete najít svou kočku“.

Přečtěte si více
Ztráta domácího mazlíčka je mnohem těžší, než si mnozí lidé myslí

Toto je třetí v rodině

Podle jeho majitele Arivana v rozhovoru pro Newsweek, Cotton Candy je nejstarší ze tří koček, které mají. Na rozdíl od svých „mladších sourozenců“ tedy rád tráví čas venku. Ať už na dvorku, nebo v okolí.

„Všechno se to stalo velmi náhle. Objevil se s rtěnkou po celém těle. Nevěděli jsme, co se stalo. Šli jsme k abychom to zkontrolovali a zjistili. díru v plotě kolem našeho pozemku,“ řekl muž.
Tato kočka přišla domů plná rtěnky a tohle je vysvětleníZdroj: Capture Instagram

Takže si myslí, že tato díra v plotě, která umožňuje kočce projít, je od kočičího milence. Ten by se pak postaral o to, aby se mohli vidět v kteroukoli denní dobu. Vysvětlil také, že není tak překvapivé, že si získal srdce někoho jiného. Vskutku, je to velmi jemný a láskyplný kocour k lidem.

Tato kočka miluje, když se s ní její majitelé mazlí. Proto Arivane a její rodina měli o tento nový vztah takový zájem. A zejména neuvěřitelné množství polibků, které od své milované dostával.

Přečtěte si více
Zde je 8 obřích zvířat, která jste pravděpodobně nikdy neviděli

Radost z vaší rodiny

Majitelé Cotton Candy uvedli, že jsou potěšeni, že se příběh jejich kočky stal virálním v sociálních médiích, zejména na Redditu. V reakci na stovky doporučení od uživatelů internetu, Arivane uvedla, že je zohlední.

Kromě toho Brazilec vysvětlil, že se vždy staral o blaho kočky. Zejména v místech, kde tráví hodně času. „Tady, to byla vždy naše starost. Dům je většinou oplocený a naše zvířata nechodí ven,“ řekl o různých opatřeních, která přijali, aby udrželi svá zvířata doma.
Tato kočka přišla domů plná rtěnky a tohle je vysvětleníZdroj: Capture Instagram

Vzhledem k počtu polibků, které kočka obdržela, její majitel řekl, že musela mít velký čas lásky. Dokonce i při porovnání s příběhem, Romeo a Julie.

Příběh měl takový dopad, že mnoho lidí se podělilo o to, co zažili se svými kočkami, které mají dva domy. Někteří majitelé vysvětlili, že jejich mazlíčci přibrali přehnaně mnoho, protože jedli ve dvou domech. A nikdo si toho nevšiml.

Přečtěte si více
Tajemství o vašem domácím mazlíčkovi, které vám veterinář nikdy neřekne

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naše Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.