Accueil » Zvířata » Tato kočka, která byla v sedmi letech opuštěna ze srdcervoucího důvodu, se snaží najít rodinu.

Tato kočka, která byla v sedmi letech opuštěna ze srdcervoucího důvodu, se snaží najít rodinu.

Tato kočka, opuštěná v sedmi letech ze srdcervoucího důvodu, se snaží najít rodinu.

Caesar je velmi milující kočka a stále má spoustu náklonnosti, o kterou se může podělit. Tento kocour ji nepřestal projevovat po většinu svého života. Přesto ho jeho majitel opět zklamal. Nakonec byl chlupáč přijat do australského útulku. Pro zvíře však bylo obtížné najít novou rodinu. Důvodem je to, že kocourek má nemocné srdce, které mu vůbec nesvědčí. Vše se však změnilo, když potkal nového, velmi soucitného společníka!

Tento kocour byl odvezen do útulku!

Caesar neměl vůbec jednoduchý život. Tento kocour už zažil celkem 2 útulky a 4 adopce od roku 2015. Ale zdálo se, že konečně našel domov, když se ho ujala Christina.

Christina a Caesar spolu žili sedm let. Bohužel toto přátelství muselo z různých důvodů skončit. Kocour zůstal bez rodiny.

Přečtěte si více
Kočka odmítá opustit umyvadlo, majitel zavolá policii a zjistí proč!

Caesar byl velmi šťastný, když byl s Christinou. Podle Christiny potřeboval kocour hodně pozornosti. A bylo to ještě horší, když do rodiny přibylo dítě. Kočka změnila své chování a měla potíže s podporou dítěte. To donutilo jeho majitelku k rozhodnutí. vzít ho do útulku.

Tato kočka, opuštěná ve věku 7 let ze srdcervoucího důvodu, se snaží najít rodinu.Zdroj: Capture Instagram

Důvod, proč se kočka snaží o adopci!

Než byla kočka vrácena do útulku, byla nejprve vyšetřena v RSPCA South Australia. A bohužel zdravotní personál u zvířete zjistil nemoc. Mimo jiné diagnostikovali městnavé srdeční selhání u koček.

Ačkoli tento stav může ovlivnit fungování srdce této kočky, ukazuje se, že jej lze léčit. V důsledku toho je stále velká šance, že Ceasar může vést normální život. Když kočka přišla do útulku, dobrovolníci měli obavy o její zdraví. Zajímalo je však také, zda bude schopen najít nový domov.

Nemoc této kočky ztěžuje adopci. K tomu se přidává jeho pokročilý věk. Dobrovolníci mají problém najít pro něj domov. Naštěstí se pro kocourka blýská na lepší časy.

Přečtěte si více
Takhle vidí psi život svým nosem

Tato kočka, která byla opuštěna ve věku 7 let ze srdcervoucího důvodu, se snaží najít rodinu.Zdroj: Capture Instagram

Kočka: Vstup tohoto velmi empatického muže!

Paul už nějakou dobu touží sdílet svůj život s novým kočičím společníkem. A když se dozvěděl o Césarově situaci, rychle jednal. Muž neváhal a otevřel své dveře této osmileté kočce. Kočka vzala kocourka pod svá křídla. To mu dalo naději.

Paul je velmi velkorysý. Ve skutečnosti byl velmi rád, že mohl dát této milující kočce druhou šanci. Od té doby, co se Caesara ujal, získal zpět chuť do života a tráví své dny na sluníčku. Kocour se nebojí říct si o pohlazení ani u svého nového majitele.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.