Accueil » Zvířata » Tato kočka každý den navštěvuje hrob své paničky, která zemřela před rokem.

Tato kočka každý den navštěvuje hrob své paničky, která zemřela před rokem.

Tato kočka navštěvuje každý den hrob paní, která zemřela před rokem.

Stejně jako lidé jsou i zvířata emocionální bytosti. Toto je příběh kočky, která přišla o svou paničku. Po smrti své majitelky kočka těžko chápala, že bude muset žít bez ní. Veškerý čas trávil na hřbitově, kde byla jeho zesnulá panička pohřbena. Vše o tomto neuvěřitelném příběhu vám prozradíme v následujících řádcích!

Kolemjdoucí uviděl kočku na hřbitově!

Tento kocour už nějakou dobu trávil celé dny a noci na hřbitově na Jávě v Indonésii. Zdálo se, že se tam usídlila.

Jednoho dne si tohoto zvířete všiml kolemjdoucí Keli Keningau Prayitno. Myslel si, že je to toulavá kočka. ale měl k ní také mnoho otázek. Nějakou dobu pak pozoroval chování kočky.

Přečtěte si více
Milujete svou kočku? Pak jí nikdy nedávejte toto krmivo!

Viděl, že tato kočka je nešťastná, Keli Keningau Prayitno si o něj dělal starosti. Pokusil se ho tedy adoptovat. Kočičí postoj ho však velmi překvapil.

Tato kočka každý den navštěvuje hrob paničky, která zemřela před rokem.Zdroj: Capture Instagram

Keli pak tvrdila, že. „Myslela jsem, že je bezdomovec, a snažila jsem se mu pomoci, ale pokaždévracel se na stejné místo“..

Kočka je stále ve smutku!

Kočka se stále vrací na hřbitov.. A Keli neznala důvody zvířecí náklonnosti k tomuto místu. Proto se tento muž rozhodl, že to prozkoumá.

Dobrý samaritán pak následoval kočku.. Všiml si, že často přicházela do domu, jen aby se najedla, a pak se vrátila do hrobu. Vypadalo to, jako by tam žil, protože seděl jen vedle náhrobku.

Přečtěte si více
Tato kočka utekla z přepravky a uvízla pod kolejemi metra

Po pozorování Keli Keningau Prayitno zjistil, proč se kočka na tomto místě stále obrací. Byl to hrob její bývalé paní. Kočka zůstala k tomuto místu připoutaná. po smrti této ženy.

Ta se jmenovala Kundari. Zemřela z přirozených příčin. Od její smrti navštěvovala kočka její hrob každý den. A dům, kde se krmila, byl ve skutečnosti domem dětí zesnulé ženy.
Tato kočka navštěvuje každý den hrob paní, která zemřela před rokem.Zdroj: Capture Instagram

Kočka navštěvovala svého zesnulého majitele každý den!

I když čas plynul, kočka na svého majitele nikdy nezapomněla. Zřejmě nemůže zapomenout na to, co prožil se svou paničkou. A ani po roce nepřestal kocour navštěvovat náhrobek své bývalé paní. To dokazuje existenci bezpodmínečné lásky mezi zvířetem a jeho majitelem.

Tento příběh dojal mnoho lidí. A to i přesto, že kočka byla adoptována milující rodinou, stále navštěvuje svou zesnulou paničku. Keli Keningau Prayitno potvrdil, že „To ukazuje, jak blízko mají zvířata ke svým majitelům“.. Dobrý samaritán Keli ho v této blízkosti vídá i dnes.

Přečíst
Dojemný příběh kočky Duo, která se narodila se „dvěma tvářemi“ a kterou nikdo nechce adoptovat

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.