Accueil » Zvířata » Tato kočka je skutečná zrůda, její majitel prochází peklem

Tato kočka je skutečná zrůda, její majitel prochází peklem

Kočkovité šelmy jsou notoricky flegmatická zvířata. To ví každý milovník koček. Přesto zůstává některé chování těchto chlupatých koulí záhadou. Právě to ukázala tato kočka! Ke svému majiteli se chová neférově, čímž mu značně znepříjemňuje život!

Tato kočka svému majiteli neustále ztěžuje život!

Tento příběh je o kocourovi jménem Teddy. Ten se rozhodl zkomplikovat si život svému pánovi bez konkrétního důvodu. Uživatelé internetu byli jeho chováním pobouřeni.

Uživatelé internetu popisují tuto kočku jako skutečného banditu. Toto klubko chlupů ani nepotřebuje zvláštní důvod. rušit jeho majitele. Nesmysly, které udržuje, z něj vycházejí přirozeně.

Chcete-li si přečíst
Tato kočka je jednou z největších na světě – budete žasnout!

Kocour Teddy zpočátku vypadá, že se dobře baví. Pokojně sedí na komodě svého majitele. Pak se najednou ukáže svou skutečnou pozornost poté, co jeho pán dokončí všechny své povinnosti.

Když se otec pohodlně usadí v křesle, kočka se začne zvedat ze svého místa. Pak začne házet sklenici s léky na podlahu. Musíme věřit, že to kocour udělal schválně.

Proč se zvíře takto chová!

Kdyby se kameře nepodařilo zachytit kočku v akci, nikdo by této anekdotě nevěřil. Záběry jsou pozitivním důkazem toho, že kocour a všechno, jen ne moudrý. Nikdo nechápe důvod jeho nespravedlivého jednání.

Existují však teorie, že kočka se tak pravděpodobně chová proto.se nudí. Může to být také tak, že chce prostě upoutat pozornost svého pána nebo že se chce jen bavit. Ať tak či onak, způsob, jakým to dává najevo, je naprosto špatný.

Přečtěte si více
Žralok tygří se vrhne na plavce a způsobí mu největší strach v jeho životě.

A nejzáhadnější na celém příběhu je, že kočka zřejmě s velkým potěšením dráždí svého majitele. Na záznamu je jasně vidět, že jeho gesto je čistě dobrovolné a vypočítavé. V každém případě musel mít kocour zášť vůči svému pánovi.

Je docela vzácné vidět zvíře tak rozzlobené na člověka, kterého považuje za svého nejlepšího přítele. Tím spíš, že ho nutí snášet takové rány. Jedna věc je jistá, s tou kočkou by ses měl chovat slušně..

Kočičí zlobení bylo hitem na webu!

Tato anekdota dokazuje, že pod dokonalým zevnějškem domácí kočky se skrývá malá příšera. Proto je stále důležité mít se před těmito roztomilými zvířátky na pozoru. Za prvé, vždy můžeme očekávat, že se budou chovat tak, jak od nich očekáváme. nepříjemné jak je to jen možné.

To jako u této kočky, která čeká, až nastane správný okamžik, aby se dostala do neplechy. Teddy upoutal pozornost několika kybernetiků poté, co jeho majitel zveřejnil jeho video na internetu. Video získalo 2 miliony zhlédnutí na Youtube po pouhém týdnu.

pic.twitter.com/YOZzo2MpXB

Přečtěte si
Muž 94 je natočen u sousedova plotu, co dělá se psy, je neuvěřitelné!

– nelimar (@nelimar165) 10. června 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.