Accueil » Zvířata » Tato kočka je jednou z největších na světě – budete ohromeni!

Tato kočka je jednou z největších na světě – budete ohromeni!

V našem každodenním životě není nouze o výjimečná zvířata. Už jsme slyšeli o psovi s nejdelším jazykem na světě a o koni s nejdelším ocasem. A nyní se do knihy rekordů opět zapsalo další zvíře. Je to největší kočka. Nikdy předtím neviděná!

Výjimečná kočka!

Tato kočka je považována za největší kočka na světě. Vědci objevili tuto výjimečnou kočkovitou šelmu v Santa Fe v Novém Mexiku. Jmenuje se Mňau a váží dvaapůlkrát více než jeho příbuzní.

Vědci tuto neobvyklou kočku rychle zapsali do Guinnessovy knihy rekordů. Ta je nástrojem, který nám může poskytnout informace tohoto druhu. A to, co můžeme zjistit, je vždy fascinující a překvapivé.

Přečíst
Týraný pes chce v klidu zemřít, tento muž mu obrátí život naruby, neuvěřitelné!

Podle odborníků na zvířata je kočičí váha docela znepokojující, zejména proto, že je stará pouze 2 roky. Obecně platí, že normální kočkovité šelmy váží nejméně 7 kilogramů. Ale Mňau dosáhl 18 kg na svůj věk.

Skutečná deska, která Meow vynesla do centra pozornosti. Dnes je je v povědomí na sociálních sítích. Všichni milovníci koček jsou zvědaví, jak vypadá ve skutečnosti!

Mňau umístěná v útulku!

Lidé jsou jistě zvědaví na setkání s touto bezkonkurenční kočkou. Nejsou však vůbec nadšeni, když jde o to. adoptovat ho. To je pravděpodobně způsobeno jeho fenomenální hmotností.

Někteří lidé považují velkou váhu kočky za skutečný zázrak a jsou ochotni ji zkrotit. Jiní ji však považují za problém, přítěž což se nepochybně projeví na jejich rozpočtech, nemluvě o rostoucí inflaci. Ta neušetřila ani všechny nezbytnosti, jako je krmivo pro zvířata.

Přečtěte si více
Žralok tygří se vrhne na plavce a způsobí mu největší strach v jeho životě

A je zřejmé, že tato kočka se bez jídla neobejde. Takže bylo důležité najít řešení. Takže Mňau byla svěřena do útulku aby byl pečlivě sledován.

V současné době zařízení dělá vše, co je v jeho silách, aby zajistilo, že kočka dostane veškerou péči, kterou potřebuje. To zahrnuje přísnou dietu aby pomohl Mňau zhubnout. Po nějaké době proces rychle přinesl ovoce, protože chlupatá kulička už zhubla 1 kg.

Kromě této kočky objevte i další neobvyklá zvířata!

Kromě největší kočky na světě je v Guinnessově knize rekordů zapsána i další neobvyklá kočkovitá šelma. Mluvíme o Jake který žije ve městě Bonfield, Ontario, Kanada. Jeho výjimečnost spočívá v tom, že má 28 prstů, 7 na každé tlapě. Anatomie, která ho odlišuje od jeho příbuzných.

Kromě této kočky s více prsty však nejneobvyklejší záznam patří Tillman. Jedná se o buldočka, který je schopný nasednout na skateboard. Navzdory své velikosti na něj umí velmi dobře nasednout a pohybovat se na něm. Ať už je to jakkoli, naši čtyřnozí přátelé nás nikdy nepřestanou překvapovat!

pic.twitter.com/ddqkmRHITR

Přečtěte si více
Virální video: Pes a andulka jsou nejlepší přátelé na světě

– nelimar (@nelimar165) 10. června 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.