Accueil » Zvířata » Tato dvě koťata se setkala v pěstounské rodině a sblížila se jako nikdy předtím.

Tato dvě koťata se setkala v pěstounské rodině a sblížila se jako nikdy předtím.

Tato dvě koťata se setkala v náhradním domově a sblížila se jako nikdy předtím

Lavender Haze a Maroon jsou dokonalým příkladem něhy, kterou cítí koťata. Od útlého věku jsou duem, které dojalo mnoho lidí na internetu. V současné době již nežijí pod jednou střechou. Přesto budou mít v srdcích vždy stopu po svém bývalém příteli. My vám o tom všem povíme!

Tato koťata byla sotva zachráněna!

Jenny, žena, která se ujala těchto dvou koťat, vypráví, jak je vzala pod svá křídla. Dobrovolnice žije ve Virginii v USA. A právě tam také dostala za úkol. se o ně postarat. Dá se říci, že se jí to docela daří!

Koťata nepřišla společně. Je to Maroon který přišel za Jenny jako první. Tento malý sameček se narodil před několika dny, když se o něj jeho skutečná matka nemohla starat. Pěstounka se tedy rozhodla, že ho bude krmit a starat se o něj. Chovat ho v inkubátoru.

Přečíst
Tato kočka navštěvuje svého hospitalizovaného pána, ale není to jen proto, aby s ním byla

Tato 2 koťata se setkávají v pěstounské rodině a sbližují se jako nikdy předtím.Zdroj: Capture Instagram

O několik dní později, Lavender Haze se také objevil. Jeho název je odvozen od názvu v Taylor Swiftznámá také pro své náklonnost ke koťatům. Okamžitě se sblížili a vytvořili úžasný sourozenecký pár.

Na webových stránkách Cole & MarmaladeJenny vypráví: „Hodně je objímám, ale nic nenahradí útěchu, kterou si poskytují navzájem.. Okamžik loučení bude pro tyto dvě kočičí šelmy jistě bolestný.

Kocouři musí ukončit své soužití!

Videa dvou koťat, která Jenny zveřejnila na webu, se dotýkají srdcí všech uživatelů internetu. Kočky se staly celebritami díky svým něžné chování. Jejich každodenní život je naplněn něhou, i když nemají stejnou matku.

V určitém okamžiku se všechno musí změnit. To se stalo i těmto koťatům, která musela být oddělena. po několika týdnech být spolu. Jenny našla dvě pěstounské rodiny, které se chtějí o kocoura postarat.

Přečtěte si více
Video , Zde je vidět, jak tato kočka dostane svá koťata do domu, je to úžasné!

Tato 2 koťata se setkávají v pěstounské rodině a sbližují se jako nikdy předtím.Zdroj: Capture Instagram

Lavender Haze pak byla první z těchto koťat, která objevila okolní svět. Dotyčná pěstounská rodina se zhroutila, jakmile spatřila její koketní chování.. Tím spíše, že se jí dostalo veškeré něhy potřebné k tomu, aby se z ní stala dobrá kočka.

Maroon také našel někoho, kdo ho adoptoval. Ještě předtím však musel být vykastrován, aby se předešlo jakémukoli zdravotním problémům. Lze si představit, že okamžik odloučení byl jistě dost těžký. Doufejme, že se těmto kočkám v jejich rodinách daří dobře.

Jsou tato koťata nyní šťastná?

Pro člověka je těžké rozloučit se s kamarádem z dětství. Ale případ těchto koťat byl ještě horší! Byli prakticky vychováváni společně předtím, než čelili nové obzory. To však není případ Maroon a Lavender Haze.

Díky svému vzdělání jsou nyní velmi spokojeni ve svých nových domovech. Snad najdou příležitost k setkání, až budou dospělí. Do té doby jim však můžeme jen popřát, aby se jim v novém životě dařilo.

Přečíst
Z křoví uslyší srdceryvný výkřik, jeho pes pochopí a okamžitě zareaguje.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.