Accueil » Zvířata » Tato 900 kg vážící klisna uvízla v ledu – neuvěřitelná záchrana!

Tato 900 kg vážící klisna uvízla v ledu – neuvěřitelná záchrana!

Tato 900kilová klisna uvízla v ledu – neuvěřitelná záchrana!

Klisna jménem Moonshine byla spatřena na několik hodin uvězněná v ledu. Chodci okamžitě kontaktovali úřady, aby nebohé zvíře zachránili. Na scéně byli hasiči a záchranáři z celého regionu, aby pomohli. Záchrana se podařila včas díky pomoci místních obyvatel a vytrvalosti hasičů!

Kobyla uvězněná v ledu!

Incident se odehrál poblíž pozemku Devon Glen v Hamiltonu v USA. Záchranná akce trvala několik hodin kvůli váze klisny! Vážila 900 kg.

Tato značná váha ztěžovala záchranářům život. Klisna totiž uvízla v ledu, dokud si jí nevšimli kolemjdoucí. Klisna se ocitla v této situaci. minulou sobotu kolem 12.30 hod.

Přečtěte si více
Jde se vymočit do rybníka a napadne ho divoké zvíře, které přijde o ruku!

Klisna měla štěstí, že se poblíž procházel pár. Obě hrdličky nečekaly dlouho, než přišly na pomoc zvířeti v nouzi. Netrvalo jim dlouho a upozornění pohotovostní služby.

Operaci převzali hasiči z Hamiltonu a spěchali na místo incidentu. Když dorazili, klisna již byla pohlcena směsí bahna a ledu. až po krk. Následně povolali další posily, aby se vypořádali se složitou situací.

Složitá záchranná akce!

K záchraně se přihlásili i další hasiči v okolí. Poté přispěla těžební společnost ve městě. potřebné vybavení k provedení záchranné akce. Zařízení jim poskytlo jeřáb a odtahový vůz k vyproštění klisny.

Podle velitele hasičů v Hamiltonu si záchrana vyžádala dvě a půl hodiny úsilí. Kirby Brand o tom informoval v rádiu WBZ NewsRadio. Záchranářům se podařilo nasadit popruhy pod klisnu.

Přečíst
Je to nejhlučnější zvíře na světě: Jeho hluk je impozantní!

Poté vyčistili bláto kolem klisny, a to ne bez obtíží. Ale díky jejich přehnané úsilíse hasičům podařilo zvíře z pasti vytáhnout. Samice koně pak využila svých zbývajících sil, aby z díry vyšla.

Operace naštěstí proběhla bez problémů díky tomu. solidarity obyvatel a záchranných služeb. Klisna však byla během utrpení podchlazená. Její tělesná teplota dosahovala pěti stupňů.

Klisna z incidentu vyvázla bez zranění!

Sobota musela být pro klisnu hrozným dnem. Přesto se v současné době neustále zotavuje. A dobrou zprávou je, že Moonshine se postupně zotavuje ze svých zranění. Stručně řečeno, je správnou cestou k uzdravení.

pic.twitter.com/09DBJpOhRl

Přečtěte si více
Tým dobrovolníků se shromáždí, aby zachránil psa opuštěného v kleci!

– LauraOrdaz (@LorOr31) 3. června 2023

Klisna nebyla jediným zvířetem, které skončilo v v takové situaci. Další zvíře bylo nedávno zachráněno lovcem z Minnesoty. Jednalo se o laň, která uvízla v zamrzlém jezeře. Zlatého retrívra zachránili loni v prosinci také dva američtí hasiči v Massachusetts.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Přečtěte si více
Žena objevila podivné zvíře vycházející z myčky (Video)

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.