Accueil » Zvířata » Takto pes přišel na rodinu, která týrala několik zvířat a využívala je k žebrání o peníze.

Takto pes přišel na rodinu, která týrala několik zvířat a využívala je k žebrání o peníze.

Takto pes odhalil rodinu, která týrala několik zvířat a využívala je k žebrání o peníze

Pes v kritické situaci se snažil uniknout ze dna rokle. Žena zvíře pronásledovala, aby ho chytila.. Zaměstnanci Maire, kteří scénu pozorovali, se jí poté vyptávali na stav zvířete. Ta uvedla, že je jeho majitelkou.

Stav zvířete byl však obzvláště znepokojující. Proto se prošetřili sousedy. Ze získaných informací vyplynulo, že v jednom domě muž a jeho dcera chovají zvířata, která zneužívají, aby získali peníze.

Tito lidé používali fotografie psů. a žádali o peníze na jejich obnovu a údržbu. Vybrané peníze bohužel nebyly určeny pro psy.

Přečtěte si více
Video, štěně zuřivě reaguje na to, že majitel hladí jeho bratry

Zachránili 24 psů a čtyři kočky

Obec uvedla, že s ohledem na špatné zacházení a zranitelnosti psů byla proto ve středu 22. března provedena akce. Během této akce zachránili 24 psů a čtyři kočky.

Bohužel dva psi zemřeli, včetně „Gasparin“, jméno psa, který na situaci upozornil veřejnost.
Takto pes odhalil rodinu, která týrala několik zvířat a využívala je k žebrání o penízeZdroj: Capture Instagram

„Využil poslední zbytky sil, aby unikl a dovedl nás na místo, kde jsme pak rozebrali místo týrání zvířat, které využívalo dobré vůle místních obyvatel. Zemřel ve stejný den jako záchranná akce, protože věděl, že svou misi splnil. A hlavně nezemřel v zapomnění,“ uvedla obec.

Záchranné centrum převzalo psy ve velmi kritickém stavu. Ostatní, kteří byli umístěni do dočasných domovů, jsou stabilizováni.

Přečtěte si více
Video, matka nechala své dítě se psem a stalo se něco neobvyklého

Zachránění psi

Kromě toho obec také požádala o spolupráci obyvatel při žádosti o dočasné ubytování. Také podpora, veterinární péče, léky a krmivo jsou samozřejmě poskytovány, dokud se pro tyto psy nenajde trvalý domov.

Zde je popis toho, jak jeden pes odhalil rodinu, která týrala několik zvířat a využívala je k žebrání o peníze.Zdroj: Capture Instagram

Ředitelství pro ochranu zvířat obce provedlo zabavení v souladu s článkem 47 vyhlášky 5-2017. Kromě toho se odpovědná osoba zavazuje, že „již nikdy nebude mít ve své péči nebo na svou odpovědnost či ve svém vlastnictví žádné druhy zvířat. A to se týká domácích zvířat a/nebo jakýchkoli jiných než lidských živých bytostí, které mají nervovou soustavu schopnou cítit bolest, reagovat na podněty a dobrovolně se pohybovat“.
Zde je popis toho, jak jeden pes odhalil rodinu, která týrala několik zvířat a využívala je k žebrání o penízeZdroj: Capture Instagram

Obec také uvádí, že příslušná stížnost bude také podána na oddělení ochrany zvířat Ministerstva zemědělství, hospodářských zvířat a potravin. Stížnost se bude týkat týrání a špatného zacházení se zvířaty.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Přečtěte si o
Zde jsou uvedeny nemoci, které kočky přenášejí na člověka a z nichž některé mohou být smrtelné.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.