Accueil » Zvířata » Takto končí strašlivý boj dvou psů s obřím hadem

Takto končí strašlivý boj dvou psů s obřím hadem

Takto končí strašlivý boj mezi 2 psy a obřím hadem

Statečnost některých domácích mazlíčků často překvapuje na sociálních sítích. Každý den vidíme videa psů a koček, kteří se rozhodnou bojovat s divokými zvířaty, jako je například had. Při této příležitosti se tito dva psi stali slavnými na webu poté, co se postavili tomuto jedovatému zvířeti.

Video se skutečně stalo virálním na Facebooku, protože ukazuje děsivý boj mezi dvěma psy a obrovským hadem, kteří se střetli v lese.

Psi neměli žádné výčitky svědomí a Psi se neostýchali a statečně se postavili strašlivému plazu. A tohle, přestože jim šlo o život. Bez ohledu na to se navzájem podporovali a rozhodli se této nebezpečné situaci čelit.

Přečíst
Nečekané přátelství tohoto pitbulla se slepicí rozplývá web!

Takto končí strašlivý boj mezi 2 psy a obřím hademZdroj: Capture Instagram
Ten strašný boj

Tito dva odvážní psi, pojmenovaní Motown a Leny, se vydali na dobrodružství a postavili se strašlivému zvířeti, které se vplížilo do zahrady jejich domu v thajském Prachuap Khiri Khan. Vše se odehrálo 13. prosince.

Jak se zobrazit virové snímky, Oba psi na jedovaté zvíře zuřivě štěkali. Hluk však vyvolal vzdorovitou reakci plaza, který na ně zaútočil.

Rozruch pak vyvolal v okolí intriky a majitel sousedního domu brzy vyšel na dvůr. Byl konfrontován s hadem. Byl tak vyděšený, že ustoupil o několik metrů.

Takto skončila konfrontace dvou psů s obřím hadem.Zdroj: Capture Instagram

Během několika minut muž zareagoval a zavolal záchrannou službu, která se zabývá plazy, aby odchyt převzala. Specializovanému týmu chvíli trvalo, než dorazil na místo, ale psovodi Psovodům se podařilo jedovaté zvíře uklidnit.

Přečtěte si více
Podivná psí videa terorizují internet: „Chovají se jako lidé

Záběry zveřejněné na YouTube ukazují konfrontaci mezi psy a plazy, kteří odmítli ustoupit. Záchranáři dorazili a použili hůl, aby nebezpečné zvíře chytili. Zvíře bylo téměř čtyři metry dlouhé a vážilo 14 kilogramů.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.