Accueil » Horoskop » Takto by vypadaly postavy ságy, kdyby se příběh odehrával v 80. letech 20. století.

Takto by vypadaly postavy ságy, kdyby se příběh odehrával v 80. letech 20. století.

Kdyby se sága o Harrym Potterovi odehrávala v 80. letech 20. století, jak by vypadaly naše oblíbené postavy?

Kdo by neviděl Harryho Pottera, slavnou ságu, která nás vtáhla do fantasy světa Bradavic, tvořeného kouzly, lektvary a magickými triky? Její děj nás držel v napětí po celých osm filmů, které byly vydány v letech 2001 až 2011. Přestože romány J. K. Rowlingové vyšly již o několik let dříve, filmy se na velké plátno dostávaly pomalu.

Ale věděli jste, že všichni naši malí hrdinové jsou Xennials? Jinými slovy, kategorie lidí narozených v letech 1977 až 1983. To jednoduše znamená, že všechny postavy Harryho Pottera se narodily v 80. letech. Nejmladší z našich kouzelnických učňů se narodil v roce 1981. Je to Ginny, mladší sestra klanu Weasleyových. Samotný Harry Potter se narodil 31. července 1980! Pokud se ve filmech objevuje jen málo prvků připomínajících 80. léta nebo žádné, je to proto, že z románu na filmové plátno je obtížné respektovat všechny detaily fikce od A do Z.

Kdyby se příběh, který jsme objevili v kinech, odehrával výhradně v 80. letech, jak by vypadali Harry, Ron, Hermiona a ostatní? Odpověď poskytuje umělá inteligence. Účet Instagram thehpfacts totiž s pomocí softwaru vyretušoval fotografie našich slavných kouzelníků tak, aby jim dodal atmosféru 80. let. Výsledek je docela úžasný!

Objevujeme například Hermionu Grangerovou, která by se hodila do světa Stranger Things, a Harryho Pottera, jehož vzhled evokuje jistého Davida Bowieho. Ale ne více než dvojčata Weasleyovi, přiznáváme. Co se týče Rona, nepřehlédnutelného člena rodiny Weasleyových, vidíme, jak si láme hlavu s řešením Rubikovy kostky!

Jste zvědaví na objevování postav Harryho Pottera v 80. letech ? Zde je výsledek!

1. Hagrid

HagridZdroj : thehpfacts

2. Brumbál

BrumbálZdroj : thehpfacts

3. Draco Malfoy

Draco MalfoyZdroj : thehpfacts

4. Sevrus Rogue

Sevrus RogueZdroj : thehpfacts

5. Dvojčata Weasleyova

Dvojčata WeasleyovaZdroj: thehpfacts

6. Ron Weasley

Ron WeasleyZdroj: thehpfacts

7. Hermiona Grangerová

Hermiona GrangerováZdroj: thehpfacts

8. Harry Potter

Harry PotterZdroj: thehpfacts

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.