Accueil » Zvířata » Štěně předstírá, že ho napadla rodinná kočka, když ji poprvé uvidělo.

Štěně předstírá, že ho napadla rodinná kočka, když ji poprvé uvidělo.

Štěně předstírá, že je napadeno rodinnou kočkou poté, co ji poprvé uvidí.

Štěně se zřejmě vrhlo na zem, aby to vypadalo, že ho kočka zasáhla.

Psi a kočky často nemají dobrý přátelský vztah, protože se často vzájemně konfrontují. Proto se jeden pár pokusil situaci změnit tím, že si adoptoval štěně, které se stalo „nejlepším přítelem“ jejich domácího mazlíčka. Když si je však poprvé přivedli do svého domova, nic nešlo podle plánu. Chování zvířete navíc vyvolalo úsměv uživatelů sociálních sítí.

Ten den začali začali hrát se štěnětem uprostřed obývacího pokoje, aby ho rozptýlili. A to bylo ještě předtím, než svůj plán uvedli v život. Právě když volali svého neposedného kocoura, seznámil se s nejnovějším členem rodiny.

Přečtěte si více
Žijí kočky déle než psi?

Zůstali odděleni po dobu několik minut. Až štěně sebralo odvahu a opatrně se přiblížilo. Najednou si všiml, že kotě udělalo nepatrný pohyb a mělo jedinečnou reakci, která jeho pány překvapila.

Video se stalo virálním!

Jak můžete vidět na obrázcích, štěně se vrhlo na zem a otáčelo se. Navíc začalo hlasitě výt poté, co jeho „společník“ zvedl hřbet, aby ukázal, jak je v tu chvíli nervózní.
Štěně předstírá, že ho napadla rodinná kočka, když ji poprvé uviděloZdroj: Capture Instagram

Mezitím, majitelé vytáhli mobilní telefony, aby natočili své štěně a kočku. Netušili, že se tato kuriózní scéna odehraje. Video pak sdíleli na svých sociálních sítích. S více než 101 000 zhlédnutími se záběry rychle staly virálními.

Mohou být psi a kočky přátelé?

Lidová víra že psi a kočky jsou nepřátelé, je mylná. Navzdory všeobecnému přesvědčení mohou tato zvířata žít společně v jednom domě. Mohou se však také stát nerozlučnými přáteli.

Přečíst
6 životních lekcí, které se můžete naučit od psa

Klíčem k dobrému vztahu mezi těmito zvířaty je pochopit jejich povahu a rozpoznat jejich charakter. Je také důležité, aby si váš pes a kočka vzájemně pozitivně spojovali svou přítomnost, aby byl proces adaptace mnohem snazší.

pic.twitter.com/P2wNvXrHyy

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 6. června 2023

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Ke čtení
Pes usne vedle dítěte svých majitelů a přitulí se k němu, aby ho zahřál

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.