Accueil » Zvířata » Srdcervoucí video, na kterém je zachycena na kameru, jak opouští svého slepého psa

Srdcervoucí video, na kterém je zachycena na kameru, jak opouští svého slepého psa

Obsah

Je zachycena na kameře, jak opouští svého slepého psa, srdcervoucí video

Bezpečnostní kamera zachytila na video srdcervoucí čin. Pes je opuštěn svým majitelem na ulici. Organizace na ochranu zvířat se snaží 14letému kokršpanělovi pomoci. Zjistěte, proč ho majitel opustil, v následujících řádcích!

Záběry psa z bezpečnostní kamery!

Gesto, které je vidět na videu, nelze popsat jako bylo to žalostné a rozrušující. Pes, který pravděpodobně potřeboval pomoc a péči, byl opuštěn na ulici někde v Argentině.

Tentokrát je pes viděn se svým majitelem, který jde na vodítku. Není pochyb o tom, že jeho majitel má tak psa zradila.. Opravdu, chudák je na tom špatně a už je slepý. Žena, která ho opustila, udělala několik kroků v zahradě, než ho opustila.

Přečtěte si více
Neuvěřitelné video této ženy, která našla svého psa po strašlivém tornádu

Vypadalo to jako loučí se s ním po zhlédnutí videa. Kromě toho je vidět, jak na rozloučenou objímá svého psa. Zvíře bylo z gesta svého pána tak nešťastné, že začalo štěkat. Žena ho poté odložila před zahradou domu a odešla.

Majitel se po tomto činu už nikdy neohlédl. Skutečně,pes štěkal, jako by se bál.. Ve schránce domu, kam svého mazlíčka odložila, však nechala vzkaz.
Zachytila ji kamera, jak opouští svého slepého psa, srdcervoucí videoZdroj: Capture Instagram

Vzkaz majitele!

Zpráva v poštovní schránce zanechává několik vodítek. Mluví se v ní o psovi a jeho preferencích. V podstatě o všem, co se o něm dá vědět.

Z dopisu, pes se jmenuje AdrianoNarodil se 6. října 2008. Je mu tedy 14 let. A že je to podle sdělení hodný pes, protože vůbec nekouše.

Přečtěte si více
Muž odsouzený za zanedbávání svého psa, který kvůli němu zemřel

Pes má zdravotní problém protože nesnáší domácí stravu, uvedla žena ve svém dopise. Navíc byl slepý teprve tři roky.

Tento čin velmi překvapil majitele domu, který zvíře objevil. Zajímalo ji, jak to mohl majitel psa udělat a jaký k tomu měl důvod. Bohužel, nemohla si psa nechat. tak zavolala do útulku.

Co se stalo se psem poté?

Tak jsme umístili Adriano do pěstounské rodiny dokud se pro něj nenajde skutečná rodina. Tato rodina mu pomůže zapomenout na utrpení, kterým si prošel. Pracovníci útulku se nad pejskem slitovali. Poté se podělí o své záměry „Snažíme se všechen ten hněv proměnit v činy a uděláme všechno pro to, abychom pro Adriana našli tu nejlepší rodinu.“.

Una mujer abandonó a un perro ciego y ahora buscan a una familia que lo adopte https://t.co/E71zFZdAFI

Přečtěte si více
Tento veterinář zpanikařil, když vyšetřoval tohoto psa, zavolal přímo policii

Adriano es un cocker spaniel de 14 años. Las cámaras de seguridad grabaron el momento en que la dueña lo dejó en una casa. pic.twitter.com/n40V2hbtiv

– TN – Todo Noticias (@todonoticias) 18. července 2022

„Zajímalo by mě, jak můžete vyjít z domu, s napsaným dopisem, dát mu postroj, vodítko a chodit s ním jako každý jiný den, když víte, že ho opustíte? Jak mohou existovat tak špatní lidé?“ řekl mluvčí útulku stále udivený touto scénou.

Přečíst
Myslela si, že zachraňuje nemocného psa, ale čekalo ji velké překvapení

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.