Accueil » Zvířata » Společnost Xiaomi uvádí na trh nové chytré kočičí stelivo

Společnost Xiaomi uvádí na trh nové chytré kočičí stelivo

Před několika měsíci představila asijská firma svá první chytrá zařízení pro domácí zvířata ve Španělsku a zdůraznila je jako jednu ze svých velkých sázek v oblasti internetu věcí. V poslední době, Xiaomi představila své nové chytré pískoviště. Tento produkt má mnoho funkcí a velmi příznivou cenu. Navíc se jedná o praktickou možnost, jak se doma postarat o kočky s pomocí technologie. Níže odhalujeme všechny jeho funkce.

Cílem zařízení je usnadnit každodenní život koček. usnadnit a zpříjemnit. Je tomu tak díky technologické podpoře, která mimo jiné umožňuje dálkově ovládat fungování odpadkového koše a automatizovat jeho používání kočkou. K tomu je vybaven režimem, který automaticky čistí kočičí exkrementy a ukládá je do velkokapacitní nádoby, čímž se vyhne nutnosti ji neustále vyprazdňovat.

Toto je chytrý automatický box na stelivo Xiaowan od společnosti Xiaomi.

Tento box na stelivo má devět různých bezpečnostních vrstev. Patří mezi ně elektronická ohrádka, infračervený senzor pro detekci vstupu kočky, biosenzory, které měří hmotnost kočky. A také infračervenou ochranu pro výstup exkrementů. A konečně funkce ochrany motoru proti přetížení.

Přečtěte si více
Jak vypočítat věk koček v lidských letech

Xiaomi uvádí na trh novou chytrou kočičí podestýlkuZdroj: Capture Instagram

Zařízení má po zapnutí schopnost provést až 9 testů. Kromě toho má 9 různých alarmů signalizující různé problémy. Kromě toho detekuje výkaly a odstraňuje je k uskladnění.

Tento box na stelivo má také deodorační funkci, která minimalizuje zápach. Nádrž má objem 8,6 litru a lze v ní skladovat kočičí stelivo po dobu 14 dní.
Xiaomi uvádí na trh novou chytrou kočičí podestýlkuZdroj: Capture Instagram

Zařízení nevydává nepříjemný zápach. Nepoužívá však ani deodorační systém, který by mohl kočkám jakkoli ublížit. Kromě toho používá těsnicí kroužek, který „fyzicky“ eliminuje zápach. To však není vše: nabízí dálkové ovládání a sledování údajů o kočkách v reálném čase.

Díky elegantnímu, modernímu designu a obrazovce OLEDJe v prodeji za cca 200 eur.

Přečíst
Zde je seznam nejdražších psích plemen na světě

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.