Accueil » Zvířata » Slon se napije vody z řeky, ale z vody se vynoří krokodýl, aby ho sežral.

Slon se napije vody z řeky, ale z vody se vynoří krokodýl, aby ho sežral.

Slon pije vodu z řeky, ale z vody se vynoří krokodýl, aby ho sežral.

Neuvěřitelné. Na sociálních sítích, zejména na Facebooku, je působivý obrázek v módě. Je na něm krokodýl, který se vynořuje z hlubin řeky a snaží se pozřít roztržitého slona, který se napil. Tuto hrůznou scénu skutečně zachytil jeden z turistů. Ani ve snu ho nenapadlo, že se záběr stane internetovým fenoménem.

Virální fotografie na Facebooku ukazují sloní rodinu, která pije vodu z rychle tekoucí řeky. Nikdy je nenapadlo, že je z hlubin pronásleduje obrovský krokodýl. A už vůbec ne, že na ně zaútočí.

Brutální útok

Slon si skutečně nikdy nepředstavoval, že ho jeho touha napít se vody z řeky zamořené krokodýly přijde draho. Vskutku byl krutě pokousán divokým plazem, který využil příležitosti, aby se k němu připlížil a ulovil ho.

Přečtěte si více
Pes byl přistižen, jak si pere oblečení tlapkami ve vaně (video)

Slon se napije vody z řeky, ale z vody se vynoří krokodýl, aby ho sežral.Zdroj: Capture Instagram

Tyto virální fotografie na Facebooku vyprávějí o strašlivém zážitku mladého slona, který se v klidu napil vody z řeky. Poté, co ponořil chobot do vody, si však pachyderm neuvědomil, že se z hlubin vynořuje obrovský krokodýl, aby ho sežral.

Slon se napije vody z řeky, ale z hlubin se vynoří krokodýl, aby ho sežral.Zdroj: Capture Instagram

Velmi opatrně a bez jakéhokoli pohybu v řece se pak obrovský krokodýl přiblížil. ke slonovi… Otevřel čelisti a chytil ho za chobot. Tento děsivý útok však zastavila savcova reakce. Savec se dokázal predátorovi vší silou vytrhnout a vyšel z toho vítězně.
Slon se napije vody z řeky, ale z vody se vynoří krokodýl, aby ho sežral.Zdroj: Capture Instagram

Po několika minutách hrůzy na Facebooku, slon Vyděšenému slonovi se podařilo vyprostit chobot z čelistí slona. krokodýla. Vskutku kopl ze všech sil a vyběhl z nebezpečné řeky, aby se vyhnul dalším útokům dalších krokodýlů. Nacházel se totiž na zakázaném a hlavně nepřátelském území.

Fotografie sdílené na Facebooku stránkou „Poslední zvířatanasbíraly více než 20 000 zhlédnutí. Ale také 500 sdílení a 320 komentářů. „Možná jsi jeden z největších na světě, ale zatím jsi u mě doma“, „i slon si musí hlídat záda“, napsali uživatelé internetu.

Přečtěte si více
Těchto 7 věcí, které dělají všichni psi, a jejich význam

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.