Accueil » Zvířata » Proto se váš pes před spaním otáčí.

Proto se váš pes před spaním otáčí.

To je důvod, proč se váš pes před spaním točí dokola

Identifikace nového chování u domácího mazlíčka vyžaduje čas. Bude trvat dlouho, než se o něm dozvíte více! Na druhou stranu jsou tyto roztomilé drobnosti již dobrým znamením. Existuje však několik návyků, které mohou být škodlivé pro zdraví vašeho psa. Je to něco, co je mimo jeho kontrolu a následky budou vážnější. Přesto je možné tyto poruchy odstranit, pokud se budete řídit našimi radami v tomto článku. Podrobnosti!

Pes: Jaké jsou jeho dobré návyky?

Znáte skutečnou historii vlčího psa? Pro připomenutí, zdá se, že toto divoké zvíře je prvním předkem našich psů. Kromě toho se instinkty předávají z generace na generaci! Jaké znaky jsou shodné s jeho předkem? Patří mezi ně smysl pro bezpečí tváří v tvář nebezpečí. Vlk je všímavé zvíře a nebojí se rizika. Kromě toho je také ochráncem území a naším nejlepším spojencem.

Pes zdědil stejné vlastnosti jako jeho předek. S odkazem na přírodní zákony má náš domácí mazlíček rád především přizpůsobit se pohodlí. Ten má zřejmě stejné návyky jako tito predátoři. Například hrabání v zemi a vytváření si pohodlí ve svém prostředí! Rádi také v klidu odpočívají poté, co ochránili své okolí.

Psychické poruchy související s chováním

Všimněte si, že zvláštní chování nesouvisí s chováním jeho předka. Pokud váš pes začne dělat neobvyklá gesta, je třeba zpozornět! A k tomu existuje mnoho faktorů, které definují. poruchy chování vašeho nejlepšího společníka. Víte něco o spinningu? Váš mazlíček bude zvyklý chytat se za ocas. Neexistuje však žádný dobrý důvod, aby to váš mazlíček dělal příliš často.

Zde je důvod, proč se váš pes před ulehnutím otáčí.Zdroj: Capture Instagram

Pokud se z toho stane obsedantní případ, může váš domácí mazlíček trpět stresem a úzkostí. A nepřestane, dokud nenajde dobré místo na spaní. Je také docela možné, že se váš pes ve svém prostředí velmi nudí. V důsledku toho nemůže vydávat svou přebytečnou energii! Co s tím můžete dělat? Zde je několik tipů, jak tomuto problému učinit přítrž.

Psi: Tipy pro zlepšení jejich psychického zdraví!

Existují vhodná řešení těchto problémů. Poraďte se s veterinárního lékaře a otevřeně si s ním promluvte o potížích svého psa! To může nějakou dobu trvat, protože se jedná o narušení jeho běžného chování.

Důležité je, aby měl ve svém prostředí naplnění! Pokud máte pocit, že se váš pes nudí, přemýšlejte o rozšíření jeho aktivit. Najděte také dobré nápady, jak mu dát pocit důležitosti ve vaší rodině. V každém případě mu vaše nerozdělená pozornost může pomoci k rychlému zotavení!

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši kategorii. Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.