Accueil » Zvířata » Proč se můj pes hrabe v odpadcích? Tipy, jak tomu zabránit

Proč se můj pes hrabe v odpadcích? Tipy, jak tomu zabránit

Není pochyb o tom. nešťastný psí zvyk Obtěžuje lidské majitele. Nemáme rádi, když se psi hrabou v odpadcích. Vlastně si zoufáme, že nevíme, jak svému mazlíčkovi v tomto prvotním instinktu zabránit. Čeho tím chce dosáhnout? Nepropadejte panice, Tekpolis vám pomůže najít několik tipů. V tomto článku si rozebereme důvody, proč to dělají. Přiznejme si, že jejich zdraví je v ohrožení!

Je zřejmé, že někdy nás nejvíce znepokojuje to, čemu nerozumíme. A v konkrétním případě psů je pro nás těžké pochopit. proč a jak této dychtivosti zjistit obsah všech pytlů s odpadky v okolí. Ať už je to z hygienických důvodů, rádi bychom, aby pochopil, že má co ztratit!

Záhada psího postoje konečně odhalena

Jak víte, čich je u psů nejrozvinutějším smyslem. Ve skutečnosti funguje jako druh alarmu, který upozorňuje na zbytky potravy. A kde se nacházejí? V zásobnících! Tento zmatek je tedy může vést k hledání potravy. Až na to, že pokud tam jsou, je to proto, že se jich museli zbavit. Nejsou v dobrém stavu a ohrožují jejich zdraví. Pokud bylo vaše zvíře opuštěno, nepochybně to byl jediný způsob, jak mohlo ve velkých městech přežít. Ve skutečnosti čím blíže se k němu dostanou, tím více ohňostrojů mají uvnitř.

Přečtěte si více
Tento pes zachránil mladou dívku, která měla být unesena, skutečný hrdina!

Jak zabráním svému psovi, aby se hrabal v koši?

Jak vždycky říkáme, výchova je o základem všeho. Především se tím zamezuje chování psů, které si nepřejeme a které je pro zvíře samotné nepěkné. V případě prevence hrabání, přestože jeho příčiny vycházejí z automatismu, je možné jej kontrolovat. Pomocí tréninkových technikZvíře může rychle pochopit, že si tento zvyk NESMÍ vypěstovat.

Tímto preventivním opatřením se podaří snížit jeho zájem o tuto praxi. Proto psi přestanou dobrovolně, až když si uvědomí rozsah katastrofy. Soustavným poučováním (samozřejmě bez fyzických trestů) v kombinaci s výchovnou metodou situaci zvrátíte. Pokud nepochopí proč, bude frustrovaný a bude se snažit ještě víc. Na druhou stranu, pokud mu ukážete cestu, bude se bude mnohem moudřejší…CQFD!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.