Accueil » Zvířata » Příběh psa, který byl opuštěn na letišti a adoptován pilotem ve Spojených státech.

Příběh psa, který byl opuštěn na letišti a adoptován pilotem ve Spojených státech.

Příběh psa, který byl opuštěn na letišti a adoptován pilotem ve Spojených státech.

Pes jménem Polaris si osvojil pilot ze Spojených států Pilot společnosti Airlines poté, co byl začátkem prosince opuštěn na letišti v San Franciscu, USA.

Majitel opustí psa na letišti:

Protože neměl všechny podmínky pro vstup do země. Na stránkách Pes Polaris byl ve smutné situaci. Čekal, až si pro něj přijdou jeho majitelé. Hledal je všude.

Od té chvíle, letecká společnost věděla, že musí jednat rychle a zabránit tak tomu, aby pes onemocněl, nebo ještě hůře, aby měl deprese.

Jakmile u nás Polaris přistál :

Celý tým United na letišti SFO se o něj postaral 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, dokud nezískali povolení k jeho bezpečnému pobytu ve Spojených státech,“ uvedl v prohlášení Vincent Passafiume, ředitel pro zákazníky společnosti United Airlines.

„United Airlines vynaložila veškeré úsilí, aby zajistila, že pes splnil podmínky pro vstup do Spojených států, včetně karantény,“ uvedla v prohlášení Společnost pro prevenci týrání zvířat (SPCA) v San Francisku.

Zdroj: Capture Instagram

Jakmile karanténa skončilaSPCA se snažila zajistit práva zvířete a najít mu nový domov. Polaris našel domov u Williama Dalea, kapitána společnosti United Airlines.

Obrovská výzva

Tým zákaznického servisu United se zhostil obrovské výzvy, aby zajistil, že Polaris bude v bezpečí, zdravá a najde milující domov,“ řekla Lisa Feder, ředitelka SPCA Rescue and Welfare.

„Toto je skvělý pocit vidět, že tento příběh a že Polaris bude mít láskyplný domov u kapitána Dalea a jeho rodiny, a to právě o svátcích.“

Přijmout, zachraňte život a získejte přítele,
Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.