Accueil » Zvířata » Příběh lásky mezi tímto psem a jeho plyšovou hračkou vám zlomí srdce!

Příběh lásky mezi tímto psem a jeho plyšovou hračkou vám zlomí srdce!

Hlavním hrdinou je pes, který je zcela zamilovaný do své plyšové hračky. Tak moc, že bez ní nemůže opustit dům. Ve skutečnosti ji dokonce bere na procházku do parku.

Vtipné ale je, že tento pes má rád jen plyšové hračky s jednorožci.

Sisu se již pětkrát pokusila „ukrást“ jednorožce. fialový plyšák ve tvaru jednorožce v obchodě. Pes se pro hračku, která mu padla do oka, stále vracel. Majitelé obchodu proto zavolali ochránce zvířat, aby hračku odvezli. Netušili, jak se příběh vyvine.

Jeden z pracovníků kontroly zvířat, který si šel psa vyzvednout, se rozhodl plyšáka koupit, aby “ Sisu „vzal si ji s sebou. Láska psa k fialovému jednorožci byla skutečně větší.

Přečtěte si více
Test na 5 otázek, který vám pomůže zjistit, zda je s vámi vaše kočka spokojená

Tento pes má milostný příběh se svou plyšovou hračkou, která vám zlomí srdce!Zdroj: Capture Instagram

Sisu je jméno rozkošného psa, který je „zamiloval do plyšového jednorožce, kterého se už pětkrát pokusil ukrást.

Na scénu dorazil Lane, zaměstnanec, který se psa ujal.

Pohled na zvířecí tvář, když uviděl plyšovou hračku, kterou tolik chtěl, ji zcela dojal.. Navzdory všemu se žena rozhodla jednorožce koupit za vlastní peníze.
Příběh lásky tohoto psa s jeho plyšáky vám zlomí srdce!Zdroj: Capture Instagram

Sisu byla odvezena do útulku, kde jeho příběh mnohé dojal. Zaměstnanci pořídili fotografie, aby tuto událost zveřejnili a informovali uživatele internetu, že zvíře čeká na rodinu, která si ho adoptuje.

Přístup tohoto psa který se připoutal k plyšové hračce, vyvolal na sociálních sítích obrovský ohlas. Proslavil se svým dojemným příběhem s hračkou. A co víc, byl rychle adoptován.

Přečtěte si více
Gepardi přišli o těžce vydobytou potravu kvůli páru krokodýlů

Ti, kteří se Sisu sdíleli svůj život, říkají, že je velmi láskyplný a společenský s ostatními zvířaty a lidmi. Jeho nová rodina se o něj a jeho jednorožce dobře stará, jak ukazují fotografie, na kterých je pes neoddělitelný od své hračky.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.