Accueil » Zvířata » Překvapivé! Kočka, která se narodila se dvěma hlavami a jedním okem

Překvapivé! Kočka, která se narodila se dvěma hlavami a jedním okem

K incidentu došlo ve středu v časných ranních hodinách, kdy se kočce narodil vrh koček. Majitelé byli ohromeni po narození kotěte s vývojovou vadou.

Podle jeho majitelů, proces porodu kočky začal od půlnoci do tří hodin ráno, ale teprve v pět hodin ráno si uvědomili, co se stalo, protože dvouhlavá kočička se narodila jako poslední.

Bohužel, když rodina Když rodina kočky zjistila, že porodila, bylo zvíře již mrtvé. Také se neví, zda se kočka narodila mrtvá, nebo zda se ji kočka rozhodla zabít, když ji uviděla.

„Když jsem vstal, byl mrtvý. Byl dost daleko od ostatních tří normálních koťat, řekl majitel kočky.

Zdroj: Capture Instagram

Proč se kočky rodí s nějakou deformací?

Ačkoli tyto mutace genetické Genetické poruchy mohou mít i jiné příčiny, jednou z hlavních je změna v sekvenci nebo organizaci nukleotidů. DNA nebo RNA živé bytosti.

Kočky, stejně jako u všech živých organismů dochází občas k mutacím, které ovlivňují jejich morfologii. Někdy jsou tyto mutace v těle kočky natolik nápadné, že je člověk vybere a zachová. Ne vždy je to v zájmu kočky, protože mnohé z těchto mutací jsou škodlivé; některé jsou dokonce v homozygotní formě smrtelné.

Je to důležité pamatovat na to, že novorozené kočky mají nezralý imunitní systém, který je činí velmi zranitelným vůči některým nemocem.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.