Accueil » Zvířata » Před smrtí se loučí se svým papouškem, jehož reakce je ohromující.

Před smrtí se loučí se svým papouškem, jehož reakce je ohromující.

Rozloučí se se svým papouškem před smrtí, reakce ptáka je ohromující

Margaret si byla velmi blízká se svým domácím ptáčkem, kterého pojmenovala Charlie, papoušek! Byli víc než jen nejlepší přátelé. Ti dva si byli stále nablízku. Jejich život však nabral jiný směr, když Margaret diagnostikovali rakovinu. O tom všem vám vyprávíme!

Markéta dala svému papouškovi hodně lásky!

Margaret adoptovala papouška, když jí bylo 21 let a ptákovi byl pouhý 1 rok.. Měla k němu zvláštní vztah ve srovnání s ostatními druhy. Zahrnovala malého ptáčka něhou a láskou. Tak tu pro sebe byli více než 50 let.

Postupem času, Margaret a její papoušek Charlie se stali spřízněnými dušemi. zejména po smrti jejího manžela. Pták ji udržoval šťastnou a v dobré náladě. To platilo zejména po smrti jejího manžela.

Přečtěte si více
Tento pes odmítá opustit hrob, policie ho otevřela a zůstala beze slov!

Stará žena však byla diagnostikována rakovina a na léčbu už bylo pozdě. Přesto byla velmi statečná a papoušek jí dodával sílu bojovat dál.

Před smrtí se loučí se svým papouškem, reakce ptáka je ohromující.Zdroj: Capture Instagram

Lidé kolem ní věděli, co prožívá, a přijali papouška, který se kolem ní motal. Margaret nechtěla, aby pták věděl, že je nemocná.Ale jednoho dne jí bylo čím dál hůř.

Margaret se musela rozhodnout!

Už se o sebe nedokázala postarat. Její vlasy byly stále řidší a řidší a bylo pro ni obtížné se pohybovat. Velmi dobře si uvědomovala, že potřebuje pomoc. Margaret se proto rozhodla, že půjde do hospice. A to i přesto, že si s sebou nemohla vzít papouška.

Uplynuly měsíce a papoušek mu chyběl. Sarah, vedoucí hospice, si všimla Margaretiného zádumčivého úsměvu. Vzpomínala na všechny chvíle, které s Charliem strávila. Chtěla svého věrného společníka znovu vidět, i kdyby to mělo být naposledy.

Přečtěte si více
Zachrání staršího psa a později objeví něco neuvěřitelného

Když Sára stlala Margaret postel, požádala ji, aby ji ustlala. aby jí o tomto slavném papouškovi řekla víc.. Pacientka pak vyprávěla o všech hezkých chvílích s manželem, který se jmenoval Jack, a s Charliem. Sarah starou paní pozorně poslouchala. Margaret s manželem při jízdě na skútru málem srazili papouška. To byl začátek jejich neuvěřitelného příběhu.

Margaret se stala se velmi sblížila se Sarah. A když tam nebyla, byla osamělá. Chvíli to vypadalo, že léčba na starou paní zabírá, ale nevydrželo to. Musela chemoterapii ukončit, protože její tělo už na léčbu nereagovalo. Margaret potřebovala před odjezdem vidět svého papouška.
Před smrtí se loučí se svým papouškem, reakce ptáka je ohromující.Zdroj: Capture Instagram

Markéty poslední hodiny s papouškem!

Sarah se pak věnovala hledání papouška.. Pták zřejmě také potřeboval vidět svého majitele. Zaměstnanci útulku, kde pták pobýval, a zaměstnanci hospice Margaret překvapili. Oba byli plní radosti, když se znovu setkali. Margaret otevřela své srdce Charliemu, který také cítil, že jeho majiteli není dobře.

Nastal čas, aby se ti dva rozešli. Na rozloučenou, papoušek pronesl slovo „Miluji tě pro Margaret. Ta byla velmi dojatá a odpověděla „Taky tě mám ráda, Charlie. Tak moc. Děkuji ti za to, že jsi byl tak výjimečnou součástí mého života.. Hned poté, co útulek Charlieho přivezl, stará paní zemřela. Byla to klidná smrt, protože byla obklopena a hlavně mohla Charlieho vidět jako první.

Čtěte dál
Jednooké strádající kotě je adoptováno, jeho proměna je působivá!

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.