Accueil » ZPRÁVY » Pozorovací test: Pokud máte oči jako ostříž, najděte slovo Nanny z Wanny do 10 sekund.

Pozorovací test: Pokud máte oči jako ostříž, najděte slovo Nanny z Wanny do 10 sekund.

Co je to optický klam?

Existuje celá řada optických klamů, ať už kognitivních, psychologických nebo fyzických. Optické iluze jsou hluboce fascinující a měnící se obrazy skrytých koček nebo kreseb, které zpochybňují způsob, jakým mozek vnímá věci. Podle některých studií se stáváme tím moudřejšími, čím obtížnější hádanky řešíme.

Fungování našeho mozku vždy fascinujícím způsobem odhalují optické klamy. Optické iluze dokazují, že realita je konstruována mozkem. Způsob, jakým mozek něco vidí, je považován za jeho realitu.

Najděte slovo Nanny

Náš mozek je tak dobrý v rozpoznávání vzorů a „vidění“, že se vědci domnívají, že optické iluze jsou známé objekty, u nichž naše mysl rychle pracuje na vytvoření „celého“ obrazu z jednotlivých prvků. Lidský mozek se dokáže dívat na věci různě, ze všech úhlů, a ze všech úhlů činit různá rozhodnutí. Jednou z ilustrací, která mate lidskou mysl, je ta, kde je schovaný jelen a je třeba ho najít.

Tento obrázek byl sdílen jako hádanka pro všechny věkové skupiny. Bylo zjištěno, že pouze 2 % lidí dokázalo na tomto obrázku najít slovo Nanny. Najít slovo Nanny může být trochu složité, ale s trochou soustředění to zvládnete!

Optické iluze jsou jako oříšky pro mozek; zostřují jeho analytické schopnosti. Náš mozek se při hledání reality nevědomky snaží reagovat na naše přání a očekávání. Při hře na optické klamy si můžeme myslet, že různé objekty odpovídají objektu, který máme najít, což vytváří zmatek, který nutí mozek, aby se snažil rozlišovat mezi tím, co je skutečné, a tím, co se jako skutečné jeví.

Pokud máte bystré oko, najděte číslo 53 ze S3 za 15 sekund.

https://cinktank.com/wp-admin/admin.php?page=rank-math-analytics

Dokážete na těchto obrázcích rozpoznat 3 rozdíly?

Pokud máte orlí zrak, najděte slovo Love za 18 sekund.

Slovo Chůva dokáží odhalit pouze 2 % dotázaných.

Tato iluze vyzývá diváky, aby našli slovo Nanny, a žádá je, aby „objevili slovo Nanny“. Tato optická iluze je jen dalším zábavným způsobem, jak otestovat své IQ, ale nejlepší je podstoupit skutečný test IQ, abyste si otestovali své IQ.

Jedná se o obtížný úkol a většina lidí může mít problém rozpoznat slovo Nanny během několika sekund. Slovo Nanny dokáží rozpoznat 2 % lidí. Pokud jste slovo Chůva ještě nenašli, nezoufejte. Odhalíme ji na konci.

Našli jste slovo Nounou?

Optické iluze napadají rozdíl mezi tím, co vidí vaše oči, a tím, co vnímá váš mozek. U této optické iluze máte ještě čas vrátit se zpět a hledat slovo Nounou. než iluzi odhalíme. Slovo Nanny na obrázku níže.

Doufáme, že jste ji našli sami; pokud ne, nebojte se. Zde je obrázek zobrazující slovo Nanny. Nastal čas, aby bylo slovo Nanny odhaleno.

Podívejte se na obrázek níže!

Zřeknutí se odpovědnostiVýše uvedené informace jsou poskytovány pouze pro obecné informační účely. Veškeré informace na těchto stránkách jsou poskytovány v dobré víře, ale neposkytujeme žádné prohlášení ani záruku, výslovnou ani předpokládanou, ohledně přesnosti, přiměřenosti, platnosti, spolehlivosti, dostupnosti nebo úplnosti informací na těchto stránkách.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.