Accueil » Zvířata » Poté, co zachránil život své majitelce, ji její věrný pes odmítá opustit v nemocnici!

Poté, co zachránil život své majitelce, ji její věrný pes odmítá opustit v nemocnici!

Poté, co své paničce zachránil život, ji její věrný pes odmítá opustit v nemocnici!

Pes je domácí zvíře s dobrým smyslem a často zachraňuje lidské bytosti. Jako bonus je také obzvláště věrným zvířetem svého pána. Tyto dvě vlastnosti prokázal psík v tomto příběhu, který vám budeme vyprávět!

Pes: Zvíře, které často zachraňuje životy!

Příběhy o psovi záchrana života člověka v nebezpečí jsou četné. O takových případech jste již pravděpodobně slyšeli a vždy o nich uslyšíte. Je to proto, že se jedná o zvířata, která nikdy neváhají pomoci lidem v nouzi!

Mnoho lidí se pak rozhodne adoptovat psa, protože je to velmi užitečné zvíře. Kromě toho je obzvláště láskyplné a rychle se přimkne ke svému majiteli.. Díky všem těmto kladům lze říci, že se jedná o dokonalého domácího mazlíčka!

Přečtěte si více
Zhroutí se v slzách, když zjistí, co její pes dělá jejímu autistickému synovi!

Je třeba přiznat, že každý má své vlastní plemeno psa, které oceňuje více než ostatní. Ve většině případů je však toto zvíře vždy oceňováno a zaslouží si velkou lásku. Vždy vám dokáže pomoci pokud je to v jeho možnostech. !

Mladá žena jménem Shauna měla dojemný příběh se svým psem. Zvíře se jí na první pohled zalíbilo, věděla, že je věrné a důvěryhodný. To vše se ukázalo, když mu zvíře zachránilo život a zároveň mu prokázalo velkou věrnost!

Shaunin mazlíček, který je opravdovým přítelem!

Mladá žena pojmenovala svého psa Ruby a je to neuvěřitelný domácí mazlíček. Pes je velmi láskyplný a s mladou ženou vycházel velmi dobře. Od té doby, co spolu žijí, se cítí. naplněná a šťastná !

Shauna má nějaké zdravotní problémy, často dělá záchvaty. Netušila, že její pes jí bude velkým pomocníkem. Dokonce bychom mohli říci, že jí její mazlíček Ruby zachránil život!

Přečtěte si více
Jak odhalit a předcházet přetržení křížového vazu u psa

Poté, co zachránil život své majitelky, ji věrný pes odmítá opustit v nemocnici!Zdroj: Capture Instagram

Často slýcháme, že pes má šestý smysl, a lidé kolem něj to často potvrzují. V Rubyho případě se před svým majitelem choval úzkostlivě. Ta pochopila, že se snaží předat zprávu. !

Když Shauna viděla chování svého psa, musela. správný reflex zavolat záchranku. Měla podezření, že se ji zvíře snaží upozornit na její stav. Ruby měla skutečně pravdu, mladá žena se začínala cítit čím dál hůř!

Pes obzvlášť oddaný své paní!

Shaunin stav se zhoršil, ale už měla reflex, aby kontaktovala záchranku. Díky Ruby, která vycítila hrozící nebezpečí, se jí podařilo přežít. Záchranáři ji okamžitě převezli do nemocnice. Lékaři ji pak rychle převzali do své péče!

Do příjezdu zdravotníků byl Shauna stále ještě pes zůstal s ní. To ukazuje, jak moc zvíře milovalo svou paní a bylo jí obzvlášť věrné. Kdo ví, co by se mladé ženě stalo, kdyby tam Ruby nebyla!

Čtěte dál
Zatoulaný pes přitahuje pozornost na parkovišti, žena konečně zjistí proč!

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.