Accueil » Zvířata » Po osmi letech odloučení se znovu setkala se svým pitbulem, což bylo emotivní shledání!

Po osmi letech odloučení se znovu setkala se svým pitbulem, což bylo emotivní shledání!

Po 8 letech odloučení se znovu setkala se svým pitbullem, emotivní shledání!

Žena, která žila v USA se svým psem, se přestěhovala, ale mezitím ztratila svého domácího mazlíčka. Byla od svého domácího mazlíčka dlouho oddělena. O několik let později byl její pitbul konečně nalezen, řekneme vám příběh!

Odloučení Betsy a jejího pitbulla!

Betsy a její pitbul jménem Harley žili na Floridě a měli obzvlášť šťastný život. Pes měl spoustu energie a často se rád vydával na průzkum. Psík se často nacházel prostředky k procházce při každé příležitosti!

V jednu chvíli byla Betsy docela roztržitá a nevšimla si, že její Pitbull odešel. Zvíře se rozhodlo jít prozkoumat les na vlastní pěst. Jeho panička si zřejmě nepřítomnosti psa rychle všimla!

Přečtěte si více
4 tipy pro výcvik psa s láskou

Po 8 letech odloučení se znovu setkala se svým pitbullem, emotivní shledání!Zdroj: Capture Instagram

S pomocí své rodiny Betsy neztrácela čas, aby vydala hledat pitbula.. Hledali Harleyho na mnoha místech, ale bezvýsledně. Byla vytvořena a všude rozmístěna oznámení o hledaných osobách!

Harleyho náhlý odchod byl pro jeho majitelku šokem a dělala vše pro to, aby psa našla. Betsy si myslela, že se její mazlíček dříve či později vrátí. Netušila však, že zmizení jejího pitbula bude. trvat několik let. !

Pes Betsy se našel po 8 letech odloučení!

Betsy a její rodina se nevzdali naděje, přestože pitbulla nemohli najít ani po několika měsících. Majitelka psa však netušila, že se jí podaří nucena přestěhovat. Kvůli tomuto odchodu si majitelka začínala myslet, že Harleye už nikdy neuvidí!

Harleyho panička odjela do Missouri a vzdala se naděje. Přišla však její kamarádka Angie, která stále žila na Floridě.jí dává dobrou zprávu. Pitbulla by skutečně našla až 8 let po jeho zmizení!

Přečtěte si více
Veterinář odhaluje 4 plemena koček, která byste si nikdy neměli kupovat

Angie uvedla, že pitbulla našla jen asi 30 kilometrů od Betsyina bývalého domova. Řekla také, že pes měl hodně zhubl. a byl ve velmi špatném stavu. Přítel majitele pak psa vyzvedl a odvezl ho k veterináři!

Když dorazila k veterináři, měl pitbul mikročip potvrzující, že se jedná o Harleyho. Když se Betsy dozvěděla toto potvrzení. okamžitě nasedla do auta. Majitel psa řekl TVA Nouvelles, že!
Po 8 letech odloučení se znovu setkala se svým pitbulem, emotivní shledání!Zdroj: Capture Instagram

Dojemné shledání Betsy a jejího pitbulla!

Betsyina cesta přes 1 500 kilometrů aby našla svého pitbula po 8 letech odloučení. Když svého psa uviděla přes sklo dveří, okamžitě se rozplakala. Pro Harleyho majitelku to musel být obzvlášť emotivní okamžik!

Jakmile se dveře otevřely, Betsyin pitbull ho také okamžitě poznal.. Slzy Harleyho majitele byly stále intenzivnější. Při pomyšlení na to, že by se po tolika letech mohla opět vrátit domů se svým psem, cítila obrovské dojetí!

Přečtěte si více
Video: Natočila, co dělá její pes, když je pryč, to, co zjistila, se jí hluboce dotýká

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.