Accueil » Zvířata » Pes zpanikaří, když vidí svého 91letého souseda ležet na podlaze, a udělá něco nemyslitelného

Pes zpanikaří, když vidí svého 91letého souseda ležet na podlaze, a udělá něco nemyslitelného

Obsah

Pes zpanikaří, když vidí svého 91letého souseda ležet na podlaze a udělá nemyslitelné.

Psi jsou dobrotiví a věrní tvorové. A tato pravda se opět potvrdila. Na večírku pes neustále štěkal ve svém domě a nakonec to rozzlobilo jeho paničku. Ta si nemyslela, že se tak chová proto, aby ji varoval. Když se však šla podívat ven, co se děje, uviděla svého souseda ležet na podlaze! Varování jejího psa možná zachránilo nebohé paní život!

Výjimečný pes!

Trish McGregor je důchodkyně žijící ve vesnici Edzelle ve Skotsku. Svůj život sdílí s dvanáctiletým psem jménem Fergus, kolie bearded. Je to už docela populární ve svém okolí.

Jednou z věcí, které pes v této oblasti dělá, je záchrana souseda. To vše díky nevinný zvyk což si u oběti zvykl. Jeho hrdinský čin zaznamenal a popsal deník Daily Record.

Čtěte dále
Tyto účinné a spolehlivé tipy, jak ušetřit peníze, pokud máte psa nebo kočku!

Fergus je zvláštní pes který se rád účastní sousedských drbů. Někdy ho sousedka požádá, aby svému páníčkovi řekl, aby žvanil. Pejsek tedy udělal, co mu bylo řečeno, a štěkáním doručil zprávu Trish.

Pak se obě ženy sejdou před plotem, aby si promluvily. Tento malý zvyk, který můžeme nazvat malým a jednoduchým, nakonec zachrání život. A kdo vyhrál psa dobrou pověst.

Neobvyklé chování!

Jednoho jarního večera kolem 21:00 pes doma hlasitě štěkal. Na adrese . štěkání jako by chtěl svou paničku varovat před příchodem souseda. To není možné, protože sousedova návštěva nemá být uprostřed noci.

Tento neobvyklý štěkot nakonec Trish podráždil a nařídila psovi, aby byl zticha. Fergus ji však neposlechl a její výtku pouze ignoroval. Místo toho dál hlasitě štěkal!

Přečtěte si více
Pes budí své majitele každou noc, ti nainstalují kameru a zjistí pravdu

Trish si všimla, že ji pes neposlouchá, a nakonec se k němu připojila venku. Tehdy zjistila, že její přítel ležícího na zemi.při vědomí, ale dosti těžce zraněný. Soudě podle jejího stavu musela paní upadnout a utrpět nějaká zranění.

Pes zpanikaří, když vidí svého 91letého souseda ležet na podlaze, a udělá něco nemyslitelného.Zdroj: Capture Instagram

Podle Trish byla 91letá žena zraněna na ruce a měla škrábance na obličeji. Nebohá paní prý volala o pomoc, ale její volání o pomoc nikdo neslyšel. S výjimkou sousedova psa, který neváhal upozornit svou paničku, aby jí pomohla.

Hrdinský pes!

Trish okamžitě kontaktovala záchrannou službu, která paní odvezla na pohotovost a poskytla jí zvláštní péči. Když byla paní propuštěna z nemocnice, nezapomněla psovi poděkovat za to. jeho hrdinský čin.. V každém případě se dáma pejskovi odvděčila velmi lichotivým portrétem.

Pes zpanikaří, když vidí svého 91letého souseda ležet na podlaze a udělá něco nemyslitelného.Zdroj: Capture Instagram

Z obou protagonistů se po incidentu stali nejlepší přátelé. Trish si byla jistá, že nebýt psa, mohla být situace katastrofální pro oběť. Tento příběh je podobný příběhu Rona Williamse, kterého zachránil jeho kocour Fluffy poté, co se 16 hodin hroutil k zemi.

Přečtěte si více
Tady je důvod, proč byste neměli spát se svým psem, podle veterináře!

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.