Accueil » Zvířata » Pes stojí více než měsíc na stráži před domem, kde naposledy viděl svou rodinu.

Pes stojí více než měsíc na stráži před domem, kde naposledy viděl svou rodinu.

Pes stojí více než měsíc na stráži před domem, kde naposledy viděl svou rodinu.

Salvatore je jméno psa, který v tomto příběhu hlídá. v předzahrádce při čekání na jeho rodina, která se bez něj odstěhovala z Floridy, ho tam nechala bez ničeho, úplně opuštěného. Navzdory svému smutku nebohé zvíře stále doufalo, že se pro něj jeho majitelé vrátí, a tak zůstalo několik týdnů poblíž hlavního vchodu na pozemek.

Zdrcení sousedé uvedli, že to byl velmi laskavý a přátelský pes, zejména k dětem v domě, které už bohužel nikdy neuvidí. Naštěstí Gloria Cabal, místní záchranář, kterého jeho příběh velmi dojal a rozhodl se mu pomoci. Musela si získat důvěru psa, který na zahradě neustále hlídal.

strážFacebook/ Everglades Angels Dog Rescue

Glorie se ho více než měsíc snažila přesvědčit, aby šel s ní, nabízela mu jídlo a vodu, ale on odmítal opustit její dvůr, chtěl jen, aby se pro něj vrátila jeho rodina. Nebylo dne, aby pes nestál na trávě u jejího starého domu plného vzpomínek. Zdálo se, že trpělivost zvířete nezná konce.

Pes stojí na stráži před domem, kde ho rodina opustila.

Bohužel byl nebohý pes násilně odstraněn z pozemku novým realitním makléřem, který se snažil dům prodat. Salvatore se ocitl vyděšený v nedalekém parku. Možná si už uvědomil. na své náklady, že se jeho rodina nevrátí, a tak se ponořil do hlubokého smutku. Glorie mu však byla připravena pomoci.

strážFacebook/ Everglades Angels Dog Rescue

Salvatore konečně přijal Gloriinu přítomnost a přistoupil k ní. Pak se chopila příležitosti a vzala ho do Záchranná stanice pro psy Everglades Angels aby byl v bezpečí. Tam už nebude muset svůj domov ostře střežit ani chránit svůj majetek. Konečně si mohl odpočinout a nechat se ošetřit veterinářem, aby se ujistil, že je zdravý a nic mu nechybí.

Po příjezdu do záchranného centra si Salvatore okamžitě oblíbil laskavý personál, jeho přístup se dramaticky změnil, byl opět šťastný. Přesto nikdo nedokázal pochopit, jak se takový láskyplný pes mohl mohl být opuštěn svou bývalou rodinou tak krutým způsobem.. V každém případě bylo nyní zvíře v nejlepších rukou. Všichni byli se Salvátorem rádi a vyhovovali každému jeho rozmaru.

Dříve se bál cizích lidí, protože měl ve zvyku chránit svůj domov a stát na stráži, ale Salvatore se stal jedním z nejlaskavějších členů útulku, překonal traumata z minulosti a neustále žádal o objetí. Dobrovolníci říkají, že si myslí, že je dítě, a skáče lidem na klín jako rozmazlené dítě.

mužiFacebook/ Everglades Angels Dog Rescue

Poté, co byl Salvatore dán k adopci od Everglades AngelsJeden člověk o něj měl velký zájem a nakonec ho adoptoval nadobro! Nyní má tento krásný pes konečně život, který si zaslouží; má milující rodinu, která se ho nikdy nevzdá.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.