Accueil » Zvířata » Pes pomáhá své paničce tlačit auto potopené ve vodě se dvěma ženami na palubě!

Pes pomáhá své paničce tlačit auto potopené ve vodě se dvěma ženami na palubě!

Pes pomáhá své paničce tlačit do vody potopené auto se 2 ženami na palubě!

Pes je zvíře schopné pomoci v mnoha situacích. To dokazuje i tento příběh z Velké Británie, o kterém vám povíme. Během incidentu se žena rozhodla provést záchranu a její domácí mazlíček měl reflex, aby jí pomohl!

Lori Gilles a její statečný pes!

Náš příběh se odehrává ve Velké Británii a vypráví o záchraně Lori Gillesové a jejího psa. Pes je desetiletý špringršpaněl jménem Puck. Zvíře a jeho panička si nikdy nemysleli, že se jednoho dne stanou hrdiny!

Lori Gillesová je Skotka, která žije v Glasgow se svým psem. Obzvláště intenzivní bouře zasáhla město a způsobila velké škody. Hladina vody značně stoupla a velká část okolí byla zaplavena!

Přečtěte si více
Pes zpanikaří, když vidí svého 91letého souseda ležet na podlaze a udělá něco nemyslitelného

Podle majitele psa město nikdy nezažilo tak silnou povodeň jako v té době. Není pochyb o tom, že Lorie Gillesová a Puck šli po ulici a všimli si. auto, které pohltila voda. uprostřed silnice. Viděli také, že uvnitř dotyčného vozidla se nacházejí dvě ženy v nouzi!

Když Lori Gillesová viděla dvě osoby v nebezpečí, cítila se nucena jednat. Když viděla, že její majitel jde lidem na pomoc, pes se také rozhodl pomoci. To je Daily Record který o tomto hrdinském činu zvířete a jeho majitele informoval!

Záchrana od Lori a Pucka!

Když bylo město zaplaveno, mnoho aut bylo uvězněno. Jedno vozidlo z mnoha však upoutalo pozornost Lori Gillesové a jejího psa. Byl to černý Volkswagen se dvěma ženami uvnitř. které nemohly najít suchou zem!

Lori Gilles si všimla, že auto má velké potíže kvůli povodni. Přistoupila k autu a vší silou ho tlačila. Když viděla, jak to její paní dělá, pes se rozhodl udělat totéž. !

Přečtěte si více
Tyto účinné a spolehlivé tipy, jak ušetřit peníze, pokud máte psa nebo kočku!

Lori Gilles a její pes konečně přiměli auto k pohybu. Auto se nedostalo příliš daleko, ale pohyb se podařil. zachránit den. Skutečně, Puk a jeho milenka dorazili v pravý čas vzhledem k dané scéně!

Pes pomáhá své paní tlačit auto potopené ve vodě se dvěma ženami na palubě!Zdroj: Capture Instagram

Když žena uvnitř uvolnila ruční brzdu, stačily podle Lori Gillesové jen dva rychlé stisky. Obě ženy ve vozidle proto byly mimo ohrožení.. Tentokrát byli pes a jeho majitel hrdí na to, že se jim podařilo zachránit lidi, kteří při incidentu potřebovali pomoc!

Pes, který se stal hrdinou města!

Někdo natočil scénu, kde je vidět, jak Lori a její pes tlačí auto. Udělali to, tisíce lidí sledovali video, na kterém Puck a jeho majitelka dávají své pomocníky. Přestože toho pejsek moc neudělal, snažil se ze všech sil, což je čin, který si získal uživatele internetu!

Po návratu domů Lori svého psa samozřejmě odměnila. Ten měl nárok na luxusní jídlo od svého majitele. Svého mazlíčka má velmi ráda a její statečný čin ji ještě více ocenil!

Přečtěte si více
Najde na svém poli novorozená „štěňata“, ve skutečnosti to nejsou psi!

pic.twitter.com/kpoxvVr41O

– nelimar (@nelimar165) 24. května 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Ke čtení
Pes budí své majitele každou noc, ti nainstalují kameru a zjistí pravdu

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.