Accueil » Zvířata » Pes budí své majitele každou noc, ti nainstalují kameru a zjistí pravdu.

Pes budí své majitele každou noc, ti nainstalují kameru a zjistí pravdu.

Pes budí své majitele každou noc, nainstalují kameru a zjistí pravdu

Tento pár se rozhodl rozšířit svou rodinu adopcí psa z útulku. Začlenění psa do domácnosti probíhalo hladce, dokud se nezačal chovat podivně. Najednou se zvíře stalo neklidným a neustále se snažilo probudit své majitele. Vše se však vyjasnilo, když se majitelka pejska rozhodla nainstalovat do domu kameru!

Chování psa se drasticky změnilo!

Amelia si už nějakou dobu přála adoptovat psa. Zatímco manžel její volbu akceptoval, ostatní členové rodiny byli téměř proti. Důvodem bylo, že pes, kterého si vybrala, byl 10 let starý a již značně pokročilý.

Kromě toho si však její příbuzní také mysleli, že Amelie nebude mít mnoho času se o něj starat. Zvláště proto, že pes vyžaduje hodně pozornosti a péče. Ale i přes jejich protesty se žena přesto rozhodla jít doproti jejich vůli.

Přečtěte si více
Tady je důvod, proč byste neměli spát se svým psem, podle veterináře!

Amelia se tedy rozhodla přivést domů jezevčíka z útulku. Svého nového mazlíčka pojmenovala Poco. A brzy se z něj stal plnohodnotným členem kmene..

Po příjezdu se pes dobře přizpůsobil svému prostředí. Poco se dokonce dokáže chovat jako normální domácí jezevčík. Postupem času se však se jeho chování začalo měnit !
Pes budí své majitele každou noc, ti nainstalují kameru a zjistí pravdu.Zdroj: Capture Instagram

Příčina podráždění Poco!

Lidé kolem něj si začali všímat, že pes je… vrtí. Neustále rušilo své majitele tím, že opakovaně škrábalo na zavřené dveře jejich pokoje. Zdálo se, že je zvíře na něco upozorňuje.

Aby si Amelie udržela čisté srdce, rozhodla se každý večer obcházet dům. Nic podezřelého však neobjevila. Následně žena přijala rozhodnutí, že se postaví. registrátora. v obývacím pokoji!

Přečtěte si více
Procházela se se svým psem a byla napadena stádem krav

Ale i když nainstalovala kameru, pes se stále rozrušoval. Až o týden později Amelia konečně zjistila. příčinu jeho chování. Na začátku sekvence si žena ničeho konkrétního nevšimla.

Náhle však na videu spatřila stín. Poté spatřila cizí osobu, která vstoupila do domu a zamířila ke schodům vedoucím na půdu. Aniž by ztrácela čas, Amelia okamžitě zavolala policii.

Pes: Hledá se muž!

Amelia trpělivě čekala na pozemku svého souseda. Pak jasně viděla, jak policie odvádí vetřelce z jeho domu. Policie byla zjevně na místě činu. pronásledování tohoto muže po nějakou dobu. Pes měl skutečně co do činění s nebezpečným zločincem.

Pes budí své majitele každou noc, nainstalují kameru a zjistí pravdu.Zdroj: Capture Instagram

To se často stává, když je člověk hledaný hledaný policií. Muži se podařilo vniknout do domu ženy půdním oknem. A podle úřadů tam žil několik týdnů. V každém případě je Amelia svému psovi bezpochyby vděčná za záchranu života.

Přečtěte si více
Po 8 letech odloučení se znovu setkala se svým pitbulem, emotivní shledání!

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.