Accueil » Zvířata » Pes běží v lese k ženě a prosí ji, aby ho následovala, přičemž překvapivým důvodem je to, že

Pes běží v lese k ženě a prosí ji, aby ho následovala, přičemž překvapivým důvodem je to, že

© Pes běží k ženě v lese a prosí ji, aby ho následovala, překvapivý důvod je, že

Ashley Boggsová jela v Portoriku po klikaté lesní cestě, když uviděla, že auto před ní zastavilo. A pak zase odjelo. Netrvalo dlouho a zjistila důvod zastavení. K autům na rušné silnici běžel malý hnědý pes a volal o pomoc.

Ashley, která spolupracuje se záchrannou skupinou Miracles for Satos, brzy pochopila, proč je tento milý pes tak zoufalý: všechna její štěňata byla poblíž. Vlastně: „Vystoupila jsem z auta a všimla si, že je to kojící fena, tak jsem se rozhodla ji sledovat.

Netrvalo dlouho a spatřila dvě štěňata. poblíž silnice. Odvezla fenu a její štěňata do bezpečí ve svém autě. Poté se vydala hledat zbytek rodiny. „Když jsem šla, uslyšela jsem z lesního porostu křik štěňat a šla jsem se podívat, co se děje.

Přečtěte si více
Mariňáci skáčou přes palubu, když vidí, co je ve vodě

Když procházela zeleným lesem, začala přes listí vidět tváře štěňat.

Ashley byla překvapená, že vidí tolik štěňat.

„Byla jsem také smutná, protože jsem věděla, že by nepřežili, kdybych je nenašla. Nebylo tam žádné jídlo ani voda a byli ve velmi izolované oblasti. Je to šťastné i smutné zároveň. Ti mladí psi jsou tak rozkošní.
Pes přiběhne k ženě v lese a prosí ji, aby ho následovala z překvapivého důvodu.Zdroj: Capture Instagram

Ashley vzala všechna čtyři štěňata v lese a přivezla je zpět v autě. Brzy bylo všech sedm členů rodiny pohromadě na cestě do útulku.

Konečně v bezpečí, matka psa, později pojmenovaného Goji, nemohla svému zachránci dostatečně poděkovat. „Byla velmi láskyplná a neustále mě líbala a olizovala, aby mi poděkovala,“ řekla Ashley.

Přečtěte si více
Pes: 5 znaků, že se cítí milovaný a naplněný

Navzdory času strávenému v tak děsivé situaci, Goji a jeho štěňata byli láskyplní a hraví. Rychle se stali oblíbenci útulku.

Pes běží k ženě v lese a prosí ji, aby ho následovala, překvapivý důvod.Zdroj: Capture Instagram

„Matka je anděl. Tento pes je velmi mazlivý a má rád, když k němu lidé chodí a hladí ho. Štěňata jsou nesmírně hravá. Ráda si hrají s dobrovolníky a tahají za tkaničky.“

Dvě ze štěňat již byla adoptována do milujících rodin. Goji a další štěňata brzy také najdou své ideální domovy.

Přestože se tato rodina roztomilých psů potýká s temným lesem a rušnou silnicí, už se nikdy nebude muset starat o to, aby se o sebe postarala sama.

Ke čtení
Jak nebezpečné je pro vaši kočku jíst šváby? Tady je to, co říkají odborníci

pic.twitter.com/nmzivDFfXk

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 12. dubna 2023

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Přečtěte si více
Video: Muž udeřil ženu za to, že neměla svého psa na vodítku

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.