Accueil » Zvířata » Opuštěný pes s kůží na kostech zažije setkání, které mu navždy změní život.

Opuštěný pes s kůží na kostech zažije setkání, které mu navždy změní život.

Tento opuštěný pes s kůží na kostech zažije setkání, které navždy změní jeho život

Coco byl pes ve špatném stavu a bez domova. Jeho život byl v ohrožení a smrt byla nevyhnutelná. Naštěstí však potkal několik lidí, kteří by to všechno změnili. Na tohoto malého psíka se nakonec skutečně usmálo štěstí, když ho našli starostliví lidé. Nyní je tento pejsek šťastný a k nepoznání! Co se stalo, se dozvíte v následujících řádcích!

Pes nalezený u řeky!

Coco byl spatřen na břehu řeky v Mexiku! Tento pes byl zcela zesláblý a zdálo se, že čeká na svůj čas.. Vskutku neměl sílu ani stát. A na jeho tváři bylo vidět zoufalství.

Naštěstí šli kolem nějací lidé a uviděli tohoto psa v nouzi. Byl tak vyhublý, že mu kosti označovaly kosti. A také měl spoustu blech.

Přečtěte si více
Tato kočka utekla z přepravky a uvízla pod kolejemi metra

Tito kolemjdoucí byli přesvědčeni, že pes má několik nemocí vzhledem ke svému stavu. Navíc jeho patologie by ho připravily o život. pokud by rychle nezasáhli.

Naštěstí pro psa, tito lidé jsou dobří lidé. Proto nezůstali nečinně přihlížet situaci. Okamžitě proto odvezli Coco na místní veterinární kliniku.
Tento opuštěný pes s kůží na kostech zažil setkání, které mu navždy změní životZdroj: Capture Instagram

Pes trpěl různými druhy nemocí!

Je to v klinika DELKA v Garcii ve státě Nuevo Leon. že se kolemjdoucí rozhodli vzít nemocného psa Coco s sebou. Ošetřující personál kliniky se ho ujal hned po příjezdu.

Po hospitalizaci se pes postupně zotavoval. Výsledkem bylo, sZdraví se vyvinulo rychle. Přibral na váze a energii. A všichni byli překvapeni jeho proměnou!

Přečtěte si více
Veterináři odhalují srdcervoucí realitu, když musí zvíře utratit

Péče, kterou tento pes dostal od týmu na klinice ho změnila. Cocoovi během několika dní dorostly vlasy. Její krásná bílá srst je zbarvena hnědými skvrnami, které jí dodávají zvláštní vzhled. Coco se úplně změnila!

Tento opuštěný pes s kůží na kostech zažije setkání, které mu navždy změní život.Zdroj: Capture Instagram

Tento pes se změnil tak, že byste ani nepoznali, jakým utrpením si prošel. Jeden z lidí, kteří ho zachránili, sledoval Cocoovu proměnu. A nakonec, tento člověk a jeho dcera ho adoptovali.. Nyní tato chlupatá kulička žije ve velké a krásné rodině.

Pes je nyní šťastný!

Tím, že byl adoptován, pes má nyní domov a je součástí velké rodiny.. Rodina má několik psů. A Coco bude v této domácnosti nejmladší. Jisté je, že mu nic nebude chybět, když bude obklopen tímto krásným světem.

Pes je stále léčen. Jeho život však již není ohrožen. Je velmi šťastný a velmi dobře se přizpůsobuje novému životu. Jeho těžká minulost je nyní za ním. Doufejme, že už nic dalšího nenaruší každodenní život tohoto zvířete.

Přečtěte si více
Zlatý retrívr porodí podivná štěňata

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.