Accueil » ZPRÁVY » Oční test: Pokud máte orlí zrak, najdete mango v této optické iluzi za 8 sekund?

Oční test: Pokud máte orlí zrak, najdete mango v této optické iluzi za 8 sekund?

Optická iluze

Optický klam se také nazývá zrakový klam. Existuje mnoho typů optických klamů. Optické iluze se používají k ověření úrovně IQ a zrakové úrovně lidí. Optický klam je způsoben zrakovým systémem a zrakovým vnímáním. Optické iluze se dělí do tří hlavních tříd: fyzické iluze, fyziologické iluze a kognitivní iluze. Každá třída zahrnuje čtyři typy iluzí: dvojznačnosti, zkreslení, paradoxy a fikce. Pro všechny lidi není snadné najít řešení optických klamů; záleží na zrakových schopnostech člověka.

Tipy pro pochopení optických klamů

Zde je několik tipů pro pochopení a vytváření optických iluzí:

  • Pochopte základy: optické iluze fungují tak, že oklamou váš mozek, aby vnímal něco, co ve skutečnosti neexistuje. Seznamte se s pojmy, jako je perspektiva, stínování a barevný kontrast, které se běžně používají k vytváření optických iluzí.
  • Věnujte pozornost detailům: optické iluze často spoléhají na jemné detaily, které mohou snadno zůstat nepovšimnuty. Podívejte se pozorněji na vzory, tvary a barvy iluze a pokuste se určit konkrétní prvky, které vytvářejí efekt.
  • Experimentujte s úhly a vzdálenostmi: změna úhlu nebo vzdálenosti, ze které se na optickou iluzi díváte, může někdy změnit její vzhled. Zkuste se přiblížit nebo oddálit od obrazu nebo se na něj podívat z různých úhlů a zjistěte, jak se iluze změní.
  • Používejte kontrastní barvy a tvary: vysoký kontrast mezi různými barvami nebo tvary může vytvořit silné optické iluze. Experimentujte s kontrastními prvky ve svých vlastních návrzích a zjistěte, jak na sebe vzájemně působí.
  • Hrajte si se symetrií a asymetrií: symetrické návrhy mohou vytvářet pocit rovnováhy a harmonie, zatímco asymetrické návrhy mohou vytvářet pocit napětí a dynamiky. Hrajte si se symetrickými a asymetrickými vzory a zjistěte, jak ovlivňují vnímání diváka.
  • Cvičení, cvičení, cvičení: vytváření optických iluzí vyžaduje praxi a experimentování. Vyzkoušejte různé techniky a vzory, dokud nenajdete to, co vám nejlépe vyhovuje.

Optická iluze skrytého manga

Lidé jsou stále zvědavější a touží řešit optické iluze. Zejména rodiče učí své děti řešit tento typ optických klamů. Vzhledem k tomu, že optické iluze zvyšují vizuální úroveň, můžete tento optický klam vyřešit pomocí pohyblivých předmětů, počítačů nebo síťových připojení. Pokud se podíváte níže, najdete několik fascinujících optických iluzí. Pokuste se najít mango ukryté v této optické iluzi.

Optické iluze jsou takové, které zobrazují obrazy, které se liší od standardních obrazů. Motoristé navrhují řešení optických iluzí. Po mnoha výzkumech bylo prokázáno, že optické iluze zvyšují schopnost vidění. Zaškrtnutím níže uvedeného políčka získáte optickou iluzi, která ověří úroveň vašeho IQ.

Pokuste se najít optický klam manga za 8 sekund. Předpokládejme, že skryté mango do 8 sekund nenajdete. Nedělejte si s tím starosti. Udělejte si čas a najděte řešení této optické iluze. Pokud odpověď získáte, oceníme vaši snahu. Pokud ne, měli byste navštívit stránku níže, kde najdete řešení této optické iluze.

Získejte skryté mango zde

Podívejte se pozorně na obrázek optického klamu a najděte mango v této vizuální výzvě. Obrázek zanechal tisíce dospělých zmatených, když se snažili získat mango uvnitř obrázku. Někteří vědci tvrdí, že čím více si procvičujete mozek pomocí optických iluzí, tím jste chytřejší.

Výše uvedený obrázek byl sdílen na sociálních sítích a vyzýval diváky, aby zachytili všechna skrytá manga. V případě, že jste nemohli najít obrázek manga, zde je řešení. Zvýrazněná oblast na obrázku ukazuje dokonalé řešení této optické iluze. Nezlobte se, pokud jste řešení nenašli. Pokračujte v procvičování tohoto typu optické iluze.

Zřeknutí se odpovědnostiVýše uvedené informace jsou poskytovány pouze pro obecné informační účely. Veškeré informace na těchto stránkách jsou poskytovány v dobré víře, ale neposkytujeme žádná prohlášení ani záruky, výslovné ani předpokládané, týkající se přesnosti, přiměřenosti, platnosti, spolehlivosti, dostupnosti nebo úplnosti informací na těchto stránkách.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.