Accueil » ZPRÁVY » Oční test: Pokud máte orlí oči, najdete chlebovník v tomto optickém klamu za 11 sekund?

Oční test: Pokud máte orlí oči, najdete chlebovník v tomto optickém klamu za 11 sekund?

Co víme o optických klamech?

Optické iluze, známé spíše jako zrakové iluze, zahrnují klamání oka. V důsledku uspořádání obrazu, vlivu barev, vlivu světelného zdroje nebo jiných proměnných lze pozorovat širokou škálu klamavých vizuálních efektů.

Optické klamy existují již od dob starých Řeků. Řekové začlenili optické triky do svého umění a architektury. Z psychologického hlediska mají lidé tendenci se na optické iluze dívat zvláštním způsobem.

Optická iluze skrytého chlebovníku

Optický klam je technika, která klame mozek, aby si myslel, že je něco přítomno, i když tomu tak není. Lidský mozek sestavuje obrazy, protože dospěl ke shromažďování konkrétních událostí. Tyto údaje mohou být někdy poněkud matoucí.

Dnes vám přinášíme další skrytou krabí optickou iluzi pro všechny bystré mysli, aby dále zvýšily své IQ. Pro ty, kteří nikdy nezkoušeli takové optické iluze, zkuste vyřešit tuto optickou iluzi, abyste otestovali schopnosti své mysli.

Jak rychle dokážete najít skrytý chlebovník?

Pojďme to teď trochu vylepšit a udělat tuto výzvu zajímavější. Podívejme se, jak rychle dokážete najít skrytý jackfruit. Kolika z vás se podaří najít skrytý jackfruit za méně než 15 sekund? Nebojte se, dáme vám několik nápověd.

Ale nejprve dejme šanci všem chytrým. Podívejte se blíže na níže uvedený obrázek. Máte nějaké nápady? No tak, máte je.

A váš čas Featherts nyní. No tak, neztrácejte pozornost. Soustřeďte se, ano, ano, to je ono, máte to. Podívejte se na obrázek hlouběji. Čas běží, jdi rychle, ztrácíš čas, ………….. 5, 4, 3, 2, 1 a stop. Výborně, zvládli jste to, gratulujeme.

Pojďme najít odpověď na skrytý jackfruit

Pro ty, kteří potřebují malou pomoc, se nebojte. Zkusíme to znovu s malou nápovědou. Podívejte se na oblast uprostřed obrázku, máte ji?

Ano, správně, tam je skrytý chlebovník. Nyní se podíváme na odpověď. Jste připraveni? Pojďme na …………… Zvýrazněná oblast je místo, kde se nachází skrytý jackfruit.

Doufám, že vás tato optická iluze zaujala, sledujte prostor pro další takové zajímavé a zábavné optické iluze.

Zřeknutí se odpovědnostiVýše uvedené informace jsou poskytovány pouze pro obecné informační účely. Veškeré informace na těchto stránkách jsou poskytovány v dobré víře, ale neposkytujeme žádná prohlášení ani záruky, výslovné ani předpokládané, týkající se přesnosti, přiměřenosti, platnosti, spolehlivosti, dostupnosti nebo úplnosti informací na těchto stránkách.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.