Accueil » Zvířata » Objevte 5 psích plemen, která vypadají jako medvědi

Objevte 5 psích plemen, která vypadají jako medvědi

Někteří z nich se vyznačují bohatou srstí, poměrně širokou tlamou, malýma ušima a jemným výrazem, díky čemuž je mnozí lidé přirovnávají k… medvědi nebo vycpaná zvířataa právě těmto psům se budeme věnovat v tomto článku.

Plemena psů, která vypadají jako medvědi:

Všichni psi jsou rozkošní a roztomilí, ať už jsou čistokrevní, nebo ne. Vzhledem k jejich fyzickému vzhledu však někteří z nich trochu překračují úroveň roztomilosti, protože je. případ psů, kteří vypadají jako medvědi medvídci. Tito psi se vyznačují huňatou, bujnou a huňatou srstí připomínající medvědí, která vyvolává touhu po. každý, kdo je uvidí, se s nimi chce pomazlit.

1. Bišonek Frise

Zdroj: Capture Instagram

Francouzského původu, Bišonek má dlouhou srstměkké, svěží a kudrnaté. Štěňátka jsou skuteční medvídci, ale i dospělá verze! Pokud je srst dobře upravená, když je dlouhá, dává tento vzhled. pes zaoblený a velmi přítulný vzhlednemyslíte?

2. Pudl

Zdroj: Capture Instagram

Věděli jste, že podle Stanleyho Corena je pudl považován za druhého nejinteligentnějšího psa? Ano, kromě toho, že je pes, který vypadá jako medvídekJe to rozkošný a laskavý pes s velkou inteligencí, díky níž se velmi snadno a rychle učí. Pokud tedy uvažujete o adopci tohoto plemene psa, uvědomte si, že potřebuje udržovat svou mysl aktivní, takže pro něj budou zásadní inteligentní hry, aktivity a výcvik.

3. Jorkšírský teriér

Zdroj: Capture Instagram

Jorkšírský teriér je známý svou dlouhou jemnou srstí, štíhlým tělem a roztomilým vzhledem. je další pes, který vypadá jako medvídka, zejména když je štěně nebo když dostane „štěněčí sestřih“.

Je to velmi aktivní a zvídavé plemeno, které rádo zkoumá a hraje si, i když je také pravda, že má silnou a dominantní povahu.

4. Chow chow

Zdroj: Capture Instagram

Čau-čau je známé svým modrým jazykem a tím, že je to plemeno nejoblíbenější medvědovité plemeno psůA když se řekne rozumná podoba, komu se nevybaví roztomilé štěně čau-čau? Jeho srst je dlouhá, měkká a velmi příjemná a jeho malé uši a čenich dělají z tohoto psa medvídka.

5 Keeshond

Zdroj: Capture Instagram

Keeshond pochází z čau-čau, samojeda, pomeraniana a losího psa, takže není překvapivé, že má některé podobnosti. se všemi těmito plemeny psů. Natolik připomíná štěně čau-čau, ale ve stříbrných tónech, že je považován za dalšího z měkkých, huňatých, roztomilých medvídků.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.