Accueil » Zvířata » Neuvěřitelný příběh vesnice, která se spřátelila s vlkem, vás dojme!

Neuvěřitelný příběh vesnice, která se spřátelila s vlkem, vás dojme!

Neuvěřitelný příběh vesnice, která se spřátelila s vlkem, vás dojme!

Vlk je často považován za obzvláště nebezpečné zvíře a je nejlepší utéct, když ho uvidíte. Mnoho anekdot o této divoké psovité šelmě však dokazuje opak. Tyto čtyřnohé šelmy, často považované za divoké, mohou být někdy velmi přátelské!

Vlk, který se liší od ostatních, kteří zkříží cestu lovci!

Nick a jeho pes se jako kdysi vydali na lov. Na místě, kde hledali kořist, si všimli vlka, který se stále více přibližuje. Bylo těžké se při pohledu na tento druh zvířete nevyděsit, a to bylo obzvlášť obrovské!

Vlk se blížil, ale Nick si začínal všímat něčeho neobvyklého. To se mu podařilo, žádná výhružná gesta Zvíře neudělalo žádné výhružné gesto, zdálo se, že nemá žádné zlé úmysly. Navíc hodně vrtělo ocasem jako psisko plné radosti!

Přečtěte si více
Proč mé kočce vypadává hodně chlupů?

Nick a jeho pes se rozhodnou přiblížit ke zvířeti, aby pochopili jeho záměry. Uvědomili si, že vlk jim zdaleka nechce ublížit, naopak. chtěl jim pomoci. Psík jako by chtěl lovci něco ukázat, a ten se rozhodl ho následovat!

Vlk vedl Nicka a jeho psa k potoku, který nebyl příliš daleko. Na tomto známém místě se nacházel karibu, který byl ideální kořistí. Ten byl obzvláště šťastní protože najít jídlo bylo stále obtížnější!
Neuvěřitelný příběh vesnice, která se spřátelila s vlkem, vás dojme!Zdroj: Capture Instagram

Velké přátelství, které začíná Nickem!

Nick pochopil, jak dobré může být každé zvíře, pokud je respektováno. Vlk má nikdy neměl v úmyslu chovat se agresivně. Ve skutečnosti dokonce olízl tvář loveckého psa, když se k němu přiblížili!

Vzhledem k jeho mírnému chování se Nick rozhodl pojmenovat vlka Romeo. Věděl, že ne každý pochopí, že tento psík je laskavý. Rozhodl se tedy chránit zvíře že se v oblasti setkal s potenciálním nebezpečím!

Přečtěte si více
Muž spatří losa a je překvapen, co má v tlamě

Později Romeo, Nick a jeho pes dorazili do ledovcového parku Mendenhall. Vlk byl okamžitě velmi veselý a dobře se choval k ostatním psům. v okolí. Bylo to přirozené, nebo ho lovecký mazlíček naučil dobře se chovat k ostatním zvířatům?

Romeo se s ostatními psy bavil, člověk by skoro zapomněl, že je vlk. Snažil se jen bavit a být šťastný se všemi kolem sebe. V žádném případě nepředstavoval hrozbu.ani lidem, ani zvířatům!

Vlk, pes a člověk : Trojice, která se stala mýtickou!

Po krátkém pobytu v ledovcovém parku Mendenhall si Nick Romea velmi oblíbil. Uvědomil si, že vlk, který se chová tímto způsobem, je. něco docela vzácného. Uvědomil si, že bylo moudré nechat si zvíře u sebe!

Neuvěřitelný příběh vesnice, která se spřátelila s vlkem, vás dojme!Zdroj: Capture Instagram

Na druhou stranu si Nick uvědomoval, že i když je vlk přátelský, nikdy ho nepustil do svého domu. Muž dával přednost zachovával opatrnost. vzhledem k tomu, že zvíře bylo přece jen dravcem. Pokud jste v letech 2004-2009 navštívili ledovcový park Mendenhall, pravděpodobně jste se s Romeem setkali!

Přečtěte si více
Kočky jsou učitelé, kteří nás učí tyto lekce

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.