Accueil » Zvířata » Neuvěřitelné video ženy, která našla svého psa po strašlivém tornádu

Neuvěřitelné video ženy, která našla svého psa po strašlivém tornádu

Neuvěřitelné video této ženy, která našla svého psa po strašlivém tornádu

Poté, co tornádo zasáhlo stát Mayfield a Kentucky, bylo několik obětí. Domy byly smeteny. Lucas Waagmeester, nizozemský novinář, byl na místě, aby prozkoumal škody. Setkal se s ženou, která zoufale hledala svého psa Nolu. Příběh je docela dojemný!

Hledání psa Noly po úderu tornáda!

Minulý víkend postihla stát Mayfield a Kentucky obrovská přírodní katastrofa. Nad oblastí totiž prošlo tornádo. A zničilo vše, co mu stálo v cestě.

Občané jsou rozrušeni. Tornádo si vyžádalo mnoho obětí a zničilo většinu oblasti. Někteří přišli o příbuzné a domácí zvířata, například o psa. A to ani nepočítáme počet ztracených a zničených věcí lidí.

Přečtěte si více
Muž odsouzený za zanedbávání svého psa, který kvůli němu zemřel

Nizozemský novinář přišel prozkoumat scénu Mayfield tento týden. Během své návštěvy se setkal s jednou ženou. Tato žena je také jednou z obětí tornáda. Tornádo jí odneslo a přemístilo dům. Přišla také o svého psa.

Nejpůsobivější však je, že tato žena v té době nemyslela na nic jiného než na jednu věc. Bylo to nalezení jejího psa. který během katastrofy zmizel. Navzdory ztrátám při tornádu chtěla jen Nolu.

Nola je v bezpečí!

Hledání ženy se zdálo být obtížné. Žena tam trávila více času, protože zoufale toužila znovu vidět svého psa. Prohledala ulice odshora dolů. Vynaložila na to veškeré úsilí.

Zoufalství ženu ani nenapadlo. A nakonec se to vyplatilo. Na videu je zachyceno shledání paní s jejím mazlíčkem. Bylo to velmi dojemné, protože jejich reakci nikdo nečekal.

Přečtěte si více
Žena vzala svou „kočku“ k ošetřovateli, který pak zavolal policii

Neuvěřitelné video této ženy, která našla svého psa po strašlivém tornáduZdroj: Capture Instagram

Takže Nola už není ztracená. Obě bytosti se pak znovu setkávají.. Byl to dojemný okamžik, protože jsme viděli obě bytosti v slzách. V takové chvíli, kdy se zdá, že je vše ztraceno, to posílilo víru a naději obětí.

Doufejme, že se štěstí usměje i na další oběti tornáda, které jsou ve stejné situaci. Doufejme, že se jim to podaří, se znovu setkají s svého psa nebo jiného domácího mazlíčka.

Útulky pro psy a domácí zvířata se o ně postarají!

Skutečně existují útulky, které by se mohly postarat o psy nebo jiná domácí zvířata v těchto oblastech. Vysídlená zvířata jdou do Kentucky Humane Society a Mayfield-Graves County Animal Shelter.. Organizace na ochranu zvířat se jim snaží pomoci tím, že jim otevírají náruč a dávají jim krmení.

pic.twitter.com/A7bwvAxkQB

Přečtěte si více
Tento veterinář zpanikařil při prohlídce tohoto psa, zavolal přímo policii

– nelimar (@nelimar165) 18. března 2023

Tyto organizace přebírají psy a domácí zvířata, která čekají na své majitele. V případě, že oběti tornáda nemohou najít svého společníka, je vhodné zkontrolovat, zda se zvířata v těchto útulcích nacházejí.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku. Kategorie Zvířata.

Ke čtení
Myslela si, že zachraňuje nemocného psa, ale čekalo ji velké překvapení

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.