Accueil » Zvířata » Neuvěřitelná reakce veterináře, když cizí člověk uráží jeho jednooké štěně

Neuvěřitelná reakce veterináře, když cizí člověk uráží jeho jednooké štěně

Neuvěřitelná reakce veterináře, když cizinec uráží jeho jednooké štěně.

James Greenwood, veterinář a moderátor BBC, má jedno z nejroztomilejších štěňat na světě. Je to rozkošný labrador jménem Oliver, který si získal jeho srdce od prvního okamžiku, kdy ho uviděl.

Oliver byl skutečně zachráněn jako štěně. Několik měsíců po narození ho surově napadl dospělý labrador a způsobil mu vypadnutí oka.

Jako jediný z vrhu nenašel rodinu.

Ale veterinář viděl ve štěněti milující světelnou bytost. Myslel si, že navzdory jizvám je to milý pejsek. Rozhodl se ho tedy adoptovat.

Přečtěte si více
Proč psi žerou toaletní papír?

Dnes je to velkolepé koule chlupů který svým způsobem bytí svádí mnoho lidí. Pro jiné však Oliver tak přitažlivý není a mají tu drzost to otevřeně říct.

To se stalo moderátor BBC na běžné procházce se svým štěnětem. Cizí člověk se náhle vyjádřil hanlivě o Oliverově vzhledu.
Jednooké štěně: Neuvěřitelná reakce tohoto veterináře, když cizí člověk uráží jeho domácího mazlíčkaZdroj: Capture Instagram

Greenwood šel do sociální sítě aby se podělil o špatnou zkušenost, kterou tehdy měl.

Na Instagramu tento zoufalý veterinář uvedl:

„Tomuto muži dnes: Oliver je „extrémně ošklivý“. Ale je to štěně a neumí odpovídat. Což z tebe udělalo naprostého hlupáka. Opravdu hloupě.

Přečtěte si více
Tady je důvod, proč byste neměli spát se svým psem, podle veterináře!

Milenec řekl svým milovníkům psů stoupencům tento hořký okamžik. Zdaleka však nezasel negativní pocity vůči osobě zodpovědné za tento hrozný komentář, ale vyzdvihl všechny pozitivní aspekty, které Oliver v ostatních vyvolává.

Šťastněveterinář brzy obdržel zprávy o lásce k Oliverovi.
Jednooké štěně: Neuvěřitelná reakce tohoto veterináře, když cizí člověk urazil jeho domácího mazlíčkaZdroj: Capture Instagram

Mnoho lidí komentovalo, jak je toto štěně krásné. Kromě toho vyjádřili svou lásku k psovi, který je navzdory svému odlišnému vzhledu psem jako každý jiný. Příval lásky a podpory se ještě znásobil, když Greenwood obdržel fotografie od svých následovníků, na kterých jsou jejich jednooká štěňata.

Není pochyb o tom, že všichni štěňata jsou okouzlujícíAť už je odlišují jakékoliv jizvy. Naštěstí na každého člověka s negativními komentáři připadají stovky lidí, kteří jsou ochotni jejich život změnit.

Přečtěte si více
Procházela se svým psem a byla napadena stádem krav

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.