Accueil » Zvířata » Nekrmte svého psa těmito 7 potravinami

Nekrmte svého psa těmito 7 potravinami

Pes je odedávna jedním ze zvířat, která jsou člověku nejbližší. Ve skutečnosti existuje mnoho důvodů, proč bychom si měli toto zvíře osvojit. Přitom se však musíme postarat o jeho stravu. Existují totiž určité potraviny, kterým je třeba se vyhnout i s rizikem ztráty psa.

Pes: přítel, který je člověku vždy k dispozici!

Vztah mezi člověkem a psem není nový. Po dlouhou dobu to domácí mazlíček byl vždy považován za věrného přítele.

Ve skutečnosti má ze všech zvířat v životě člověka zvláštní místo. Jsou i tací, kteří ho považují za člena své rodiny. Je zřejmé, že tato silná vazba má svůj důvod.

Pes je především známý svou oddaností svému pánovi. V případě potřeby se tak na něj může vždy spolehnout. Pokud se ocitne v nebezpečí, může mu jeho domácí mazlíček dokonce zachránit život.

Psi jsou také známí pro své zpravodajství. Zřejmě byla provedena studie, která měla zjistit více o jejich mozkové kapacitě. Podle odborníků mají tato zvířata schopnost rozumět slovům.

Mít domácího mazlíčka nás může vyléčit!

Vedle psa cat je také zvíře velmi blízké člověku. Ve skutečnosti je někdy obtížné si mezi nimi vybrat.

Existují však i lidé, kteří si je osvojují současně. Samozřejmě nemůžete očekávat, že budou dobrými přáteli. To však nebrání jejich majiteli, aby je miloval. Může se totiž stát, že majitel sdílí bolest svého společníka.

Jedním z nejsmutnějších okamžiků je pro člověka smrt milované osoby. Stejné je to i pro majitele psa, když jeho mazlíček přijde o život. Na druhou stranu nám domácí zvíře může ulevit od stresu. emocionální bolest.

Zdá se to být samozřejmé, protože tu vždy bude, aby nám zabránila být sami. Existují dokonce země, které psům přiznaly jiný status. Ve Španělsku se to už nepovažuje za nic.

Pes: Čím byste ho měli krmit?

Je zřejmé, že výchova psa vyžaduje od majitele velkou pozornost. Když je například nemocný, musíte ho vzít k veterináři. Je však třeba poznamenat, že toto zvíře může mít zdravotní pojištění od nynějška. Kromě nemoci je třeba pojistit také jeho stravu. Dlouho jsme byli zvyklí krmit ho zbytky jídla. Pokud chceme, aby byl zdravý, musíme se tomu vyhnout.

Ale když už mluvíme o jídle, je pravda, že pes může sníst cokoli. To však neznamená, že by člověk neměl věnovat pozornost tomu, co jí. Ve skutečnosti existují sedm potravin které jsou tomuto zvířeti zakázány. Ty mohou být zřejmě velmi škodlivé. Abyste se tomu vyhnuli, je nejlepší si jídlo připravit sami. Samozřejmě při tom myslí na všechno, co potřebuje.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.