Accueil » Zvířata » Nejvrásčitější kočka na světě se neuvěřitelným způsobem stala webovou celebritou

Nejvrásčitější kočka na světě se neuvěřitelným způsobem stala webovou celebritou

Tato kočka jménem Xherdan je šestiletý sphynx, který vzal sociální média útokem. Jeho Instagram má tisíce sledujících po celém světě, kteří obdivují netypický obraz této „nahé kočky“. Zvíře, které si vysloužilo přezdívku jednoho ze zvířat s největším počtem vrásek na světě.

Tyto kožní záhyby jsou viditelné, protože nemá srst. Díky tomu jsou vyhledávaným druhem pro alergiky. Navzdory svému vzhledu je tento kocour opravdový srdcař a svého majitele si zamiloval na první pohled.

Tajemství Xherdana, nejvrásčitější kočky na světě

Příběh Příběh tohoto zvířete začíná narozením. Byl součástí dlouho očekávaného vrhu jednoho z nejvyhledávanějších plemen koček na světě. Zbaven jakékoliv srsti, vynikal mezi ostatními. Jeho růžová vrásčitá kůže byla jemná jako broskev a oči měl tyrkysové!

Přečíst
Příběh lásky tohoto psa s jeho plyšákem vám zlomí srdce!

Nejvrásčitější kočka na světě se neuvěřitelně proslavila na webuZdroj: Capture Instagram

Jeho majitel se navíc přiznal k jednomu z jeho nejskrytějších tajemství, které Instagram nemůže ukázat. Tento kocour je totiž nejvíc upovídaný, takže celý den tráví mňoukáním a navazováním přátelství. Co je na něm zvláštní, dělá ho ještě společenštějším. Prý: „Většina lidí se Xherdana zpočátku trochu bojí, ale jakmile ho poznají, milují ho! Toto zvíře je známé nejen na sociálních sítích, ale i v běžném životě.

Je to neuvěřitelné, ale nejvrásčitější kočka na světě se proslavila na webu.Zdroj: Capture Instagram

Tato slavná kočka na sociálních sítích je jednou z nejobdivovanějších koček na světě. Jeho vzhled je navíc tak bizarní, že má dokonce vlastní webové stránky. Na ní vysvětluje svůj příběh a prohlašuje se za fanouška marvelovského vesmíru. Tento superhrdinský kocour se tak může odlišit od ostatních a možná opravdu sní o tom, že se stane hvězdou vlastního komiksu nebo filmu.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.