Accueil » Zvířata » Navzdory doporučením se ujme toulavé kočky, na dveře mu zaklepe policie.

Navzdory doporučením se ujme toulavé kočky, na dveře mu zaklepe policie.

Navzdory doporučením se ujme toulavé kočky, policie mu zaklepe na dveře

Danny Boulder, Američan z Houstonu v Texasu, si odjel na dovolenou do Mexika. Během své cesty se nečekaně setkal. Muž se setkal s kočkou ve velmi špatném stavu.

Cítil lítost a rozhodl se, že nešťastné zvíře odveze zpět do Spojených států. Danny si okamžitě uvědomil, že udělal hloupost a že by měl poslechnout doporučení, než si zvíře vezme s sebou! V tomto článku se dozvíte, proč k němu domů přišly úřady!

Kočka: Američan má nečekané setkání v Mexiku!

Danny Boulder cestoval po Mexiku sám a rozhodl se prozkoumat malou vesnici, když se objevila kočka. upoutala jeho pozornost. Malá kočička byla v žalostném stavu a vypadala, že je zesláblá z toho, že se zatoulala. Muž viděl, že kočička je úplně sama, protože její matka NENÍ nablízku.

Přečtěte si více
Její kočka se začala chovat divně, verdikt veterináře je nečekaný

A když ho chlupáč zahlédl, neváhal ho chvíli sledovat. Později zvíře přitahuje více její pozornosti, když Danny zamíří do uličky, která je více přeplněná.

Navzdory doporučením se ujme toulavé kočky, na dveře mu zaklepe policie.Zdroj: Capture Instagram

Muž nejprve uvažoval, že ho odveze do útulku. Ale když se k němu přiblížil, lidé kolem mu španělsky poradili, aby se držel dál. Neodolal však, když mu kocourek vylezl na botu.

Nevšímal si tedy křiku místních obyvatel, protože si myslel, že si z něj jen chtějí udělat legraci. A místo toho, aby kočičku odvezl do útulku, rozhodl se, že ji přivést zpět zvíře zpět domů do Spojených států.

Dobrodružství Dannyho a jeho nového zvířátka!

Danny a jeho nový chlupatý kamarád si vytvořili dlouhou cestu do Texasu. Než se jim podařilo bezpečně přejít hranice, museli je překročit. Úřady se na kočku několikrát vyptávaly, ale nakonec jí dovolily překročit hranici.

Přečtěte si více
Tato kočka, která byla opuštěna v 7 letech ze srdcervoucího důvodu, se snaží najít rodinu

Muž si konečně mohl oddechnout, protože nyní mohl být se svým novým mazlíčkem sám, dokud se nedostane domů.

Danny si je vědom toho, že toulavá kočka je náchylná k mnoha nemocem. Proto se modlil schůzku u veterináře, kterého měl den po svém příjezdu.

Když se ho však pokusil zvednout, kočka náhle změnila své chování a začala být velmi rozrušená. Kočička ho několikrát téměř pokousala, ale muži se podařilo ji zneškodnit.

Agresivní kočka, která potřebuje zásah úřadů!

Jakmile dorazili na kliniku, veterinář si okamžitě všiml něčeho neobvyklého. Poté, co se mu podařilo přimět Dannyho, aby si kočku vzal domů, učinil rychlé rozhodnutí.

Přečtěte si více
Kočka odmítá opustit umyvadlo, majitel zavolá policii a zjistí proč!

Místo toho, aby se svému pánovi přiznal, co se děje, zavolal přímo policii. Úřady přijely Dannyho dům ve spěchu a hledají zvíře.

Navzdory doporučením se ujme toulavé kočky, policie zaklepe na jeho dveře.Zdroj: Capture Instagram

Jakmile kočku spatřili, začali ji olizovat a nakonec ji zahnali do kouta. Muž byl v šoku, když celou scénu sledoval. Skutečným důvodem celého rozruchu je, že zvíře vůbec není kočka!

Spíše je to mexický rys. Jinými slovy, jde o divoké zvíře, které je třeba co nejdříve zneškodnit, než dojde ke zranění Američana.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Ke čtení
Tato kočka navštěvuje svého hospitalizovaného pána, ale není to jen proto, aby s ním byla

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.