Accueil » Zvířata » Navzdory doporučením se dotkne kočky a do jeho domu přijede policie!

Navzdory doporučením se dotkne kočky a do jeho domu přijede policie!

Danny Boulder, Američan z Houstonu v Texasu, potřeboval dovolenou a jako cíl své cesty si vybral Mexiko. Během své cesty zažil nečekané setkání. Muž našel kočku ve špatném stavu. Chtěl si zvíře vzít s sebou, aby se mu dostalo potřebné péče. To však byl špatný nápad.

Velmi oslabená toulavá kočka nalezená v Mexiku!

Danny Boulder se rozhodl udělat krok zpět a založit obchod v Mexiku. Cestoval sám a využil své dovolené k návštěvě této země. Tehdy mu padla do oka kočka. Tato malá toulavá kočka vypadala nemocně.

Američan se snažil najít kočičí matku, ale ta zřejmě nebyla poblíž. Dospěl tedy k závěru, že malé klubíčko chlupů je úplně sama a bez rodiny. Jakmile kocourek Dannyho uviděl, okamžitě se za ním vydal.

Přečíst
Pes stále štěká na břicho své těhotné paničky, zachrání jí život!

I když Danny zamířil do uličky plné lidí, zvíře ho stále sledovalo. Tady se objevila myšlenka vzít ho s sebou, napadlo ho. Každý, kdo tuto scénu viděl, radil tomuto Američanovi, aby se od zvířete držel dál.

Navzdory doporučením se dotýká kočky, policie přijíždí do jeho domu!Zdroj: Capture Instagram

Muž však neodolal pokušení, když mu malá kočka vylezla na botu. V důsledku toho Danny ignoroval zákazy obyvatel. Navíc si myslel, že si z něj jen chtějí udělat legraci. A tak místo toho, aby kočičku odvezl do útulku, se rozhodl, že ji odnese do útulku, se rozhodl vzít si ho domů v Texasu.

Náročná cesta domů pro Dannyho a jeho nového mazlíčka!

Danny a jeho nový chlupatý přítel se dostali dlouhou a náročnou cestu do Texasu. Nejprve museli nepozorovaně překročit hranice. Úřady se na kočku několikrát vyptávaly, ale nakonec nechaly kočičku cestovat s mužem.

Jakmile se to podařilo, mohli oba noví přátelé v klidu cestovat. Během celé cesty Danny přemýšlel, jestli udělal správně, když si vzal s sebou tu kočku s sebou. Byl si totiž vědom toho, že toulavé zvíře může přenášet několik nemocí.

Přečtěte si více
Tento pes čelí všem nebezpečím, aby zachránil své štěně, které spadlo do příkopu

Danny se proto rozhodl, že si den po příjezdu do Texasu domluví schůzku s veterinářem. Chování kočky se však náhle změnilo, když ji chtěl vzít do ordinace. Kočka se zejména začala velmi rozrušená.

Navzdory doporučením se dotkne kočky, policie přijede do jeho domu!Zdroj: Capture Instagram

A když chtěl Danny kočku vzít do náruče, několikrát se ji pokusil kousnout. Kouli chlupů se to téměř podařilo. Muži se ho však přesto podařilo dostat. neutralizovat.

Kočka musela být neutralizována!

Veterinář si okamžitě všiml, že s kočkou není něco v pořádku. Poté, co Danny se svým mazlíčkem odešel, zavolal policii. Úřady pak přijely do Dannyho domu, aby situaci řešily.

Danny v šoku nechápal, co se děje. Netušil, že všechen ten rozruch vznikl proto, že zvíře, které si přinesl domů, není kočka. Ve skutečnosti to bylo mexický rys. Toto zvíře muselo být zneškodněno, aby nedošlo k nehodě.

Přečtěte si více
Jeho kočka na něj zírá celou noc, on ji konečně natočí a pochopí, co se děje

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naše Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.