Accueil » Zvířata » Najdou psa zmrzlého ve sněhu a všimnou si, že je s ním dítě.

Najdou psa zmrzlého ve sněhu a všimnou si, že je s ním dítě.

Najdou psa zmrzlého ve sněhu a všimnou si, že je s ním dítě.

Matka opustila svého dvouletého syna a nechala ho na terase v teplotách klesajících k minus 20 stupňům. Bylo téměř nemožné, aby dítě přežilo noc, ale objevil se pes a zachránil ho.

Co si představíte, když se řekne Sibiř? Pro někoho to může být bujná vegetace.Les a spousta divokých zvířat.

Většina lidí si přitom vybaví mrazivé zimy a pustou zasněženou krajinu. Teplota v oblasti může klesnout až na minus 40 nebo 50 stupňů v zimě.

SamozřejměVšem je nám jasné, že za takových okolností nelze nechat dítě venku. Přesně to se bohužel stalo v tomto podivném, ale zároveň neuvěřitelném příběhu v knize v ruském Altaji.

V domě, kde bylo dítě opuštěno, byl tam také pes. Pes si okamžitě uvědomil, že chlapec je venku na terase v nebezpečí.

Co pes udělal?

Jednoduše přistálo na dítěti. Pak se sousedé šli podívat, jestli je všechno v pořádku. I přes ochranu psa a jeho hrdinskou reakci trpěl chlapec silným podchlazením a byl ve velmi špatném stavu.

Tento pes je hrdina a jeho reakce byla reakcí anděla.

Zdroj: Capture Instagram

Nebýt neuvěřitelné péče, kterou tento pes projevil.tento příběh by měl zcela jiný konec. Věrnost našich čtyřnohých přátel se však opakovaně potvrzuje. Bojují s ohněm, ledem a vodou, aby nás chránili. Tento pes je skutečný hrdina!

Další případy psů hrdinů

Není to poprvé, co pes zachránil dítě na Sibiři. Před několika lety se ztratila tříletá Karina Čikitová a beze stopy zmizela i se svým psem ze svého domova v odlehlé vesnici v Sačě, jedné z největších oblastí Ruska.

Holčička zmizela na devět dní a přežila díky tomu, že jedla bobule a spala na posteli z trávy. Pak její pes utekl a narazil na nedalekou vesnici. Chytrý pes ukázal cestu dobrovolníkům, kterým se nakonec podařilo tříletou holčičku najít – neuvěřitelná úleva pro rodiče!

Pes ochránil holčičku dívce během nocí a pomohla jí tím, že jí dala pocit bezpečí – pak našla cestu, aby ji našli další lidé.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.