Accueil » Zvířata » Najde v lese opuštěného psa a učiní srdcervoucí objev s jeho čipem.

Najde v lese opuštěného psa a učiní srdcervoucí objev s jeho čipem.

Najde psa opuštěného v lese a učiní srdcervoucí objev s jeho mikročipem.

Lidé mohou být matoucí, stejně jako bývalí majitelé tohoto psa. Opustili ho jen pár dní poté, co si ho adoptovali. Chtěli mu dát lepší život a pak ho o něj připravili. A udělali to tím nejhorším možným způsobem, když ho vystavili sami sobě uprostřed lesa. Nespravedlivé rozhodnutí, které zvíře vystavilo nebezpečí. Vše však skončilo díky pomoci dobrosrdečného člověka!

Pes : Nečekané setkání!

Žena se normálně procházela po cestě v Clevelandském národním lese v Kalifornii, USA. Netušila, že se brzy setká se psem. velmi nepravděpodobné setkání. Zahlédla obraz, z něhož jí přeběhl mráz po zádech.

Stála tváří v tvář páru očí, které na ni zíraly na konci cesty uprostřed lesa. Paní si myslela, že se jí vzhledem k divoké zvěři žijící v hustém porostu nic dobrého nestane. Její obavy se však rychle rozptýlily, když uslyšela zprávu.identita jeho voyeura.

Chcete-li si přečíst
Tento pes je nejlepší tanečník salsy, tančí na hudbu jako nikdo jiný.

Najde opuštěného psa v lese a učiní srdcervoucí objev s jeho čipem.Zdroj: Capture Instagram

Byl to pes, který neměl v lese co dělat. A bylo zřejmé, že ten pes je rozrušený ještě víc než paní. Ve skutečnosti byl v tísnivé situaci. a velmi potřebovala pomoc.

Pes byl úplně sám a schovával se pod cestou. Obtížné místo přístup pro dámu. Dala mu tedy nějaké jídlo, aby ho dostala z jeho doupěte.

Úspěšná strategická past!

Pes musel být hladový, protože okamžitě chytil návnadu. Vyplížil se ze svého úkrytu a sežral vše, co mu stálo před nosem. Jakmile se však zakousl do jídla, rychle se vrátil do svého úkrytu.

Jeho dobrodinka byla odhodlaná psovi pomoci, i když se k němu nemohla přiblížit. Rozhodla se protozavolat na místního dobrovolníka, aby jí pomohl. Suzette Hallová neváhala a pomohla.

Přečtěte si více
Objevte psa s nejdelším jazykem na světě – budete překvapeni!

Dobrovolník šel nahoru klec s pastí v naději, že se do ní zvíře chytí. Bohužel jejich past nefungovala. Naopak, past byla stále prázdná a pes byl i druhý den nezvěstný.

Neztráceli však naději a přesvědčovali sami sebe, že jejich past přinese ovoce. Následujícího dne se obě ženy vrátily na místo činu. A tentokrát pes konečně podlehl pasti!

Pes byl umístěn do útulku a poté adoptován!

Podle Suzette Hallové ji pes zasypával polibky, když ho pustila na svobodu. Před adopcí mu pak dala jméno Trekker. převezen do útulku jejího zařízení. Tehdy zjistila, že zvíře bylo označeno mikročipem. Bohužel ho však jeho majitelé nechali v lese poté, co si ho adoptovali na pouhé 4 dny.

V lese našla opuštěného psa a učinila srdcervoucí objev s jeho čipem.Zdroj: Capture Instagram

O psa se tedy rozhodla postarat Suzette Hallová a její tým. Pes byl díky jejich laskavosti šťastnější než kdy jindy. Poté se jim podařilo najít novou rodinu Trekker, který se o něj postará. Nyní je v dobrých rukou a užívá si života plného her, lásky a výletů.

Přečíst
Na procházce narazila na svého bývalého přítele, nečekaná reakce jejího psa ji nechala bez slov

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám podívat se do kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.