Accueil » Zvířata » Najde psa zahrabaného až po krk a uvědomí si, že není sám.

Najde psa zahrabaného až po krk a uvědomí si, že není sám.

Najde psa zahrabaného až po krk a pak si uvědomí, že není sám

Ve světě záchrany zvířat, žádné dva dny nejsou stejné. A pro muže jménem Soner se den, který začal jako každý jiný, změnil ve zcela jinou záchrannou misi. Zvířecí záchranář jednoho dne obdržel tísňové volání. Někdo nahlásil, že našel zakopaného psa, kterému trčela hlava ze země.

Scéna byla srdcervoucí

Pes se třásl, byl vyděšený a zjevně potřeboval pomoc. Soner věděl, že musí jednat rychle, a začal kopat, aby ji vyprostil.

Našel psa pohřbeného až po krk a uvědomil si, že není sám.Zdroj: Capture Instagram

Ale kopání, zjistil, že pes není sám. V jámě byla také štěňata, pohřbená stejným způsobem.

Přečtěte si více
Video: Liška trpělivě čeká, až zachrání své mládě, které uvízlo v potrubí

Soner byl touto scénou šokován a rozrušen. Kopal, jak nejrychleji mohl, aby je z tohoto pekla dostal. Nakonec se mu po několika minutách práce podařilo psy osvobodit.

Najde psa zahrabaného až po krk a uvědomí si, že není sám.Zdroj: Capture Instagram

Pes a její štěňata byla extrémně dehydratovaná a ve špatném zdravotním stavu. Díky Sonerovu rychlému zásahu se jim však podařilo přežít.

Je těžké pochopit, proč člověk mohl udělat něco tak krutého, jako je pohřbívání psů zaživa. Ale díky Sonerově rychlému zásahu dostali tito psi druhou šanci. Nyní mají šanci zažít lásku a laskavost, kterou si všechna zvířata zaslouží.

Najde psa zahrabaného až po krk a pak si uvědomí, že není sám.Zdroj: Capture Instagram
Problém opuštěných zvířat

Opuštění domácích zvířat je velkým problémem na celém světě. Každoročně na celém světě umírají miliony roztomilých a adoptivních domácích mazlíčků. Patří mezi ně psi, kočky a malá zvířata. Stejně tolik dalších se stává obětí opuštění a týrání.

Přečtěte si více
Kočky: těchto 6 plemen je ideálních pro malé prostory

Když stojíme před rozhodnutím o koupi zvířete, měli bychom zvážit adopci zvířete, které trpělo a prožilo zneužívání a zanedbávání. Můžeme ho totiž zachránit před téměř jistou smrtí. Podívejte se na video ze záchrany těchto zvířat zde!

pic.twitter.com/tXnxzgIvbE

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 5. dubna 2023

Přečtěte si více
Slon se napije vody z řeky, ale z vody se vynoří krokodýl, aby ho sežral

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.