Accueil » Zvířata » Najde kotě a odnese ho do útulku, zaměstnanci jsou zděšeni, když ho uvidí.

Najde kotě a odnese ho do útulku, zaměstnanci jsou zděšeni, když ho uvidí.

Najde kotě a vezme ho do útulku, zaměstnanci jsou zděšeni, když ho uvidí.

Muž našel kotě a vzal ho do útulku pro zvířata. Zaměstnanci péče prohlédli malou chlupatou kuličku, aby zjistili, co pro ni mohou udělat. Brzy však zjistili, že se nejedná o domácího mazlíčka. Útulek ho proto předal organizaci na záchranu volně žijících zvířat. O tom všem vám povíme v následujících řádcích!

Koťátko nalezené mužem a odvezené do útulku!

Muž uviděl opuštěné kotě. Myslel si, že malé koťátko přišlo o matku a je nyní samo. Vzal ho tedy do útulku v domnění, že mu pomůže.

Toto kotě mělo vypadalo neškodně. Jeho oči byly tmavé a vypoulené. Toto zvířátko mělo také červenou srst, která ho dělala tak roztomilým. Bylo zřejmé, že tento muž nemůže nechat toto bezbranné malé stvoření napospas smutnému osudu.

Přečtěte si více
Video, seznamte se s Brunem, kočkou, která je z veselého důvodu na internetu v kurzu

V útulku provedli pracovníci péče o chlupy řadu testů. Ale veterináři nebyli připraveni provést kompletní vyšetření.Velmi překvapivý nález. To, co muž považoval za kotě, jím skutečně nebylo.

Na první pohled je toto zvíře pravděpodobně kotě. Nicméně analýzy provedené odborníky odhalil, že se jedná o jiný druh. Divoké zvíře, které v tomto úkrytu nemělo co dělat!

Ve skutečnosti to nebylo domácí zvíře!

Všichni v útulku si ten den mysleli, že mají před sebou kotě. Nicméně, po prvním spatřenípro jistotu provedli prohlídku.

Znaleckým zkoumáním bylo zjištěno, že toto kotě je ve skutečnosti jiného druhu. Vůbec se nejednalo o domácí zvíře. Mělo by žít volně ve volné přírodě. Ve skutečnosti to byla mladá liška stará jen několik týdnů.

Přečtěte si více
Psi podle studií dokáží rozpoznat špatné lidi

Najde kotě a vezme ho do útulku, zaměstnanci jsou zděšeni, když ho vidí.Zdroj: Capture Instagram

Vidět takové zvíře se nepoštěstí každému. Podobnost mezi těmito dvěma zvířaty nepomáhá ani v době, kdy jsou ještě novorozenci. Pak je normální, že si člověk myslel, že je to kotě.

Takže pracovníci útulku zavolali další organizaci aby se postarala o toto liščí mládě. Tím bude zajištěno, že mládě bude v bezpečných rukou. Útulek proto požádal o pomoc organizaci Cuan Wildlife Rescue v Much Wenlocku v hrabství Shropshire, která se zabývá ochranou divokých zvířat.

Malého koťátka se ujala organizace na záchranu volně žijících zvířat!

Poté, co vyšlo najevo, že že kotě je ve skutečnosti mladá liškaOchránci zvířat zavolali organizaci. Organizace nebyla překvapena, protože je zvyklá podobné situace řešit. Mnoho kolemjdoucích odvádí zatoulaná liščata do specializovaných zařízení.

Najde kotě a odnese ho do útulku, zaměstnanci jsou zděšeni, když ho vidí.Zdroj: Capture Instagram

Malá lištička, kterou jsme považovali za kotě, se teď dostává do veškerou pomoc, kterou potřebuje. Zpočátku bude muset být krmen z láhve. Až vyroste, bude schopen jíst sám a bude zcela samostatný. Liščímu mláděti se naštěstí daří velmi dobře. Na nose má jen malé zranění. Nebylo to však nic vážného.

Přečtěte si více
Veterináři odhalují srdcervoucí realitu, když musí utratit zvíře

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.