Accueil » Zvířata » Myslela si, že zachraňuje nemocného psa, ale čekalo ji velké překvapení.

Myslela si, že zachraňuje nemocného psa, ale čekalo ji velké překvapení.

Tato žena si myslela, že zachránila starého psa ve špatném zdravotním stavu. Později však po převozu k odborníkům zjistila, že se jedná o jiné zvíře.

Sharon Bertozzi, Kaliforňanka, skutečně našla. zvíře ukryté za keramickou vázu před jejím domem. Zvíře bylo v tak špatném stavu, že si myslela, že jde o umírajícího psa.

Ženě opravdu puklo srdce na stav psa. Poté kontaktovala veterinární službu, aby se o psa postarala. Ti zjistili, že tzv. starý pes byl ve skutečnosti mladý kojot.

Přečíst
Hluchý pes navždy změní dívčin život

Myslela si, že zachraňuje nemocného psa, ale čekalo ji velké překvapení.Zdroj: Capture Instagram
Na první pohled si mysleli, že je to velmi nemocný starý pes.

Veterinář na své stránce na Facebooku zveřejnil zprávu: „Při bližším ohledání se ukázalo, že to není pes. Byl to mladý kojot s velmi pokročilým stádiem prašiviny.“ .

Záchranáři zvíře pojmenovali Princezna, která byla poté převezena do Gold Country Wildlife Rescue (GCWR) v Loomisu v Kalifornii, kde byla ošetřena kvůli svrabu a těžké dehydrataci. Doufají, že za několik měsíců bude natolik v pořádku, aby mohl být vypuštěn zpět do volné přírody.

Stejně jako psi, někteří divocí kojoti trpí nemocí zvanou sarkoptická prašivina. Ta ovlivňuje jejich chování a vzhled kvůli kožním problémům.

Myslela si, že zachraňuje nemocného psa, ale čekalo ji velké překvapení.Zdroj: Capture Instagram

Mladému kojotovi se daří mnohem lépe; dobře jí a přešel na dvě jídla denně. Ještě musí trochu přibrat, protože je stále velmi hubený. Nakonec ho ale zachránilo před jistou smrtí to, že si ho spletl se psem. Děkujeme organizaci Gold Country Wildlife Rescue

Přečtěte si více
Přijde domů a v košíku svého psa učiní děsivý objev.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.